جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: زخم معده- نقش ماست به عنوان درمان کمکی

shahabreza آفلاین است تازه وارد

پیشفرض زخم معده- نقش ماست به عنوان درمان کمکی

با سلام من در جایی نشانه های کمبود باکتری های خوب رو دیدم م حدود 70% علایم به من می خورد میخواستم ببینم acid ophilus رو با چه دوزی مصرف کنیم بهتره و تا چه زمان؟؟؟؟

شايد بهتر باشه سوالمو اينجوري مطرح كنم

« فيلوس كودكان » Acidophilus
    مقدمه
    لولة گوارش شما ميزبان تقريباً 400 نوع مختلف از باكتريها و مخمرهاست . در اين ميان، لاكتوبا سيلوس اسيدوفيلوس و ساير اعضاء خانوادة مفيد لاكتوبا سيلوس و بيفيدوباكرتوم از اهميت ويژه‌اي در سلا متي شما برخوردارند. اسيدوفيلوس يك باكتري (پروبيوتيك) يا پيش زيستي محسوب مي‌شود چرا كه به حفظ سلا مت روده كمك مي‌كند و به عنوان يك آنتي بيوتيك طبيعي در برابر ارگانيسم‌هاي مضر احتمالي عمل مي‌نمايد. مصرف «اسيدوفيلوس كودكان» به عنوان يك مكمل غذايي به حفظ تعادل طبيعي باكتريهاي مفيد در روده‌‌ها و وا ژن كمك خواهد كرد.
    موارد استعمال:
    بسياري از افراد، اين باكتريهاي مفيد را براي درمان و پيشگيري از بيماريهاي گوارشي و ساير بيماريها مصرف مي‌نمايند. از آنجائيكه «اسيدوفيلوس كودكان» سبب تقويت باكتريهاي بي خطر و مهار باكتريهاي مهلك و كشنده مي‌گردد، امكان حفظ توازن باكتريائي طبيعي روده را براي بدن فراهم مي‌آورد. «اسيد و فيلوس كودكان» اغلب به عنوان يك تدبير حفاظتي در طول درمان با آنتي بيوتيك توصيه مي‌شود كه ممكن است سبب مهار باكتريهاي سودمند و رشد عفونتهاي قارچي شود همچنين «اسيدوفيلوس كودكان» يك حفاظت عمومي از سلامت را عرضه مي‌دارد. تحقيقات متعدد حاكي از آن است كه اين باكتريهاي سودمند به عنوان يك ارتقاء دهندة ايمني بدن عمل مي‌نمايد و احتمالاً اثرات سمي كارسينوژن‌ها (عوامل سرطان زا) را مهار مي‌نمايد.
    همچنين براي بيماريهاي زير مفيد است:
    سبب تسكين سندروم رودة تحريك پذير مي‌گردد.
    اسهال را كنترل مي‌نمايد
    نفخ شكم را كاهش مي‌دهد

این متن یک محصول یه شرکت مکمل سازی هست و من بسیار کنجکاو هستم که بدونم نمونه این مکمل یا دارو هم به طور رسمی در داروخانه های ما چه با این اسم یا با نامه دیگه ایی هست یا نه؟؟؟؟ اگه هست اسمش چیه و نحوه مصرفش چجوری هست ؟؟؟ چون مکملهای این شرکت هم در دسترس نیست تازه اگر هم باشه خیلی گرونه اما اگر داروخانه های داخل کشور داشته باشه هم ارزونتره هم مطمئنه در ضمن مصرف اسید آفیلوس طبق چند مقاله ایی که خوندم برای هر کسی که در طول عمرش حتی یه دوره آنتی بیوتیک مصرف کرده لازمه

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

در باره اون محصول من چیزی نشنیدم.از این جور مکملها که اغلبشون هم جنبه بازاری دارن.. در بازار مصرف زیاده. من در همین زمینه خبری رو در اخبار پزشکی رادیو شنیدم که میخواستم براتون بنویسم.

محققان مصرف ماست رو به کسانی که دارای زخم معده هستند توصیه کرده اند. برای اینکه ماست می تونه باعث تحریک باکتری های مفید روده( لاکتوباسیلوس ها) بشه و مخصوصا برای اون دسته از بیماران دارای زخم معده که به داروهای معمول و جدید زخم معده جواب نمیدن... دیده شده که نتایج موفقیت آمیزی داشته.علی رغم حسن شهرتی که داروهای زخم معده پیدا کرده اند و اینکه حتی ظرف 2 هفته تونستن بطور کلی عفونت هلیکوباکتر پیلوری رو .. که عامل زخم معده هست از بین ببرند.. اما دیده شده
    که در 23% موارد اون دارو ها خوب عمل نکرده اند. اما این دسته از بیماران از مصرف ماست نتیجه گرفتند. این مطلب می تونه مکمل گزارش شما هم به حساب میاد.لذا به نظر من بجای اینکه بخواهید از اون مکمل های نامطمئن استفاده کنید.. ازاین مکل اطلاعاتی استفاده کنید که راحت تر و بهتر و ارزانتر است.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت