جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: احساس گرفتگي سر معده و و گلو

khoddami آفلاین است تازه وارد

پیشفرض احساس گرفتگي سر معده و و گلو

با سلام و خسته نباشيد
    من 30 ساله هستم از حدود 1 سال پيش مشكل معده پيدا كردم اوايل هر چند وقت يكبار احساس سنگيني سر معده داشتم و دائما فكر ميكردم غذايي رو كه خوردم هضم نميشه و سر معده گلوله شده و مونده ( مانند وقتي كه به اصطلاح ميگن رودل كردم ) هر باز ميرفتم دكتر و با خوردن امپرازول و رانيتيدين خوب ميشدم تا اينكه دفعه آخر بعد از خوب شدن مشكل جديدي برام پيش اومد گاهي اوقات شكمم به شدت نفخ ميكرد و احساس انفجار ميكردم بدون اينكه بتونم دفعش كنم يه چند ساعت اينجوري ميشدم و بعد خوب ميشدم تا اينكه يك روز كه به محل كارم رفتم احساس كردم نفخ شديدي سر معده دارم بطوري كه شديدا به دريچه معدم فشار مياورد و احساس خفگي ميكردم اما نميتونستم از طريق دهان خارجش كنم جوري كه مجبور شدم مرخصي گرفتم و رفتم دكتر بعد از اينكه به دكتر متخصص مراجعه كردم باز همون داروهاي قبل رو همراه با دايمتيكن بهم داد گفت اگر خوب نشدي بايد بياي براي آندوسكوپي من داروهارو استفاده كردم و بعد از حدود نزديك به 1 ماه بعد كم كم خوب شدم اما الان هنوز گاهي اين حالت به سراغم مياد گاهي فشار شديدي به دريچه معدم حس ميكنم و گاهي اي فشار روي گلومه و گاهي هم هر دو ( حتي ممكنه احساس نفخ نكنم اما همچنان اين فشارها وجود داشته باشه ) اين حالت بيشتر صبحها وجود داره زماني كه از خواب بيدار ميشم و با خوردن صبحانه خوب نميشه اما بيشتر اوقات بعد از خوردن نهار خوب ميشم ( احتمالا به زمان وابسته هست ) و اينكه اگر يه مدتي هم گرسته بمونم و بعد از يه گرسنگي شديد غذا بخورم باز همون حالت نفخ وحشتناك و انفجار بسراغم مياد ميخواستم نظر شما عزيزان رو در مورد مشكلم بدونم ممنون

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

بهتره به پیگیری هایتان ادامه دهید و به همان پزشک متخصص گوارش مراجعه کنید. احتمال داره دچار فتق معده به مری شده باشید.

برگشت معده به مری- فتق معده به مری(فتق هیاتال)
    برگشت معده به مری- فتق معده به مری(فتق هیاتال)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت