جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: چگونگي شناسايي بيماري ايدز

sattari آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    اصفهان

پیشفرض چگونگي شناسايي بيماري ايدز

با سلام . من دوستي دارم 23 ساله . 6 سال پيش در آرايشگاهي كه كار مي كرد تيغ خوني يك بيمار مبتلا به ايدز به علت بي دقتي انگشت دوستم رو بريد . از اون موقع تا به حال ايشون هميشه خو رو بيمار فرض كرده و از بسياري از امور عادي زندگي قطع ارتباط كرده و هميشه در انتظار پايان زندگيش هست . اما هيچگاه به دكتر مراجعه نكرده . چون اين مسءله رو تموم شده فرض مي كنه . با اين شرح مختضر سوالاتي داشتم ( در ضمن ياداوري مي كنم كه ايشون ناراحتي تنفسي هم دارند ) سوال اول اينكه آيا امكان داره كه با وجود اون اتفاق ايشون دچار بيماري ايدز نشده باشن ؟ ــ 2 : براي فهميدن اين مسءله بايد به كجا و چه دكتري مراجعه كند ؟ ــ 3 : من چطوري مي تونم ايشون رو راضي كنم كه دكتر بره ؟ ــ 4 : اصولا نشانه ها ي اين بيمماري چيه ؟ ( با توجه به اينكه هميشه از عوامل ايجاد بيماري صحبت شده نه نشانه ها ي شناخت اون ) ــ 5 : همونطور كه مي دونيم اين بيماري قابل علاج نيست آيا ميشه كمي با اين وضعيت مبارزه كرد ؟ ــ 6 : آيا فرد مبتلا به ايدز با آگاهي دادن به فرد جنس مخالفش مي تونه ازدواج كنه ؟ با تشكر .[/b]

1205 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام ایدزدر هفتهیاول علایمی نظییر ایهالشدید بیهالی حالاتی نظیر سرماخوردگی دارد اما از آنجا که ویرئس ضعیفی است ممکن استآن موقع ازبین رفته بوده

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی