جستجو در سایت توسط گوگل

صفحه 2 از 2 ابتداابتدا 12
نمایش نتایج 11 تا 14 از 14 مجموع

موضوع: علائم ظاهری ابتلا به ویروس اچ آی وی

A.T.1 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام و متشكرم از زحمات مديران وب سايت

من بعد از 1 هفته تماس مشكوك جنسي دچار رخوت و سستي شديد و درد مفاصل و بي حالي شديد و لرز و بي قراري شدم كه حدود 5 روز بيماري طول كشيد و در اين مدت تب ( خودم احساس نكردم و درجه تب چيزي رو نشون نداد ) ٬ آبريزش بيني ٬ سرفه و اسهال نداشتم .
    آيا اين علايم با توجه به رفتار مشكوك جنسي اي كه داشتم ميتونه به منزله ورود ويروس اچ آي وي به بدن من باشه ؟

سپاسگزارم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

سلام
    تشکر از محبت شما

ظاهرا که شما بعضی از علائم مرحله یک بیماری ایدز را دارید... اما ممکنه سرماخوردگی ساده باشه و یا خیلی مسائل دیگر که علائم شبیه را دارند... با اینحال این علائم دلیل محکمی برای شک به وارد شدن ایدز به بدن شما نیست...

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط دکترحمید سجاد
    واقعاْ سپاسگزارم از لطف شما آقاي دكتر

من به دلايل اينكه اكنون در زندگي شخصي بايد يكسري تصميمات سريع بگيرم كه در صورت آلوده بودن به اچ آي وي تصميماتم تغيير خواهد كرد لذا تصميم دارم بعد از 21 روز گذشت از رابطه مشكوك چندين آزمايش مختلف اچ آي وي بدهم تا زودتر از وجود ويروس در بدنم آگاه شوم .

آيا بنظر شما ميتوانم علاوه بر تست Elisa ٬ تست westernblot, PCR و P24 همزمان بدهم ؟ كه از وجود ويروس در بدنم پس از 21 روز تا حدي قابل قبول مطمپن شوم ؟

در يكي از تاپيك ها فرموده بوديد كه تست PCR فقط در بيمارستان ميلاد و يك آزمايشگاه خصوصي گرفته ميشه كه از عنوانش نام نبرديد . به نظر شما به كدام آزمايشگاه بدين منظور مراجه كنم ؟

تصور مي فرماييد با توجه به داشتن دفترچه بيمه خدمات درماني هزينه اين آزمايش ها چقدر خواهد بود ؟

باز هم از لطف شما سپاسگزاري مي نمايم

پیشفرض

با سلام و سپاسگزارم از راهنمايي شما

در تاپيك هاي اين سايت و مقالات مختلف در مورد عفونت اوليه يا عفونت حاد ٬ برخي علايم ظاهري مانند سرماخوردگي را 2 تا 6 هفته و برخي 1 تا 6 هفته پس از ورود ويروس به بدن عنوان مي كنند ؟ به نظر شما كدام نظر بيشتر ميتواند مورد قبول باشد ؟

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت