جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: بارداری و اندومتریوز

engineer_60 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض بارداری و اندومتریوز

سلام
    من زنی 25 ساله و مبتلا به اندومتریوز آنهم از بدترین نوعش - یعنی نوع4 - هستم. تحت مداوا هستم و در اردیبهشت 85 پس از تحمل درد بسیار شدید به توصیه پزشکم لاپاراسکوپی روی من انجام شد. بعد از آن دکتر آمپول Diphereline S.R. 3.75 را برای من به مدت 6 ماه - ماهی یک بار - تجویز کرد تا چسبندگی ها باز شود. در آخرین ویزیت ایشان به من گفتند درمان قطعی نشده ام ولی این بیماری فعلا خاموش شده است. و نیز گفتند که هر چه سریعتر باید حامله شوم. البته لازم به دکر است 2 ماه بعد از آخرین آمپول پریود شدم سپس دکتر بمن اجازه باردار شدن دادند.
    من در تاریخ 85.9.22 پریود شدم و بعد از اتمام دوره به توصیه پزشکم یک شب در میان با همسرم نزدیکی دارم اما تا کنون خبری از حاملگی من نیست. من به لحاظ دردهای وحشتناک و اینکه ممکن است بچه دار نشوم و به عمل نیاز شود شدیدا می ترسم.
    خواهشمندم خواهشمندم کمکم کنید. پیشاپیش کمال تشکر را دارم و بابت اینکه چنین محیطی را برای تبادل دانسته ها فراهم کرده اید بسیار خوشحالم.

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

اینکه چرا باردار نشده اید قائدتا داستان مفصلی داره...بطور کلی باید دید که میزان پیشرفت و وسعت بیماری چقدر بوده و درمان های انجام شده تا چه حد مفید بوده و یا اینکه چه کارهای دیگری لازم است... که البته همه این موارد جنبه طبابت داره و امکانات اینترنتی هم چیزی نیستند که برای اظهار نظر شخصی هر کاربر ایجاد شده باشند...و طبابت کردن در طبیعت کارهای اطلاع رسانی اینترنتی و محیط های مجازی نت نیست... و به نفع بیمار هم نیست...

اما بطور کلی اگه بشه با درمانهای موجود چسبندگی ها را برطرف کرد و راه مسیر تخمک رو هموار کرد و مانعی برای رسیدن اون به اسپرم نباشه... دلیلی برای نگرانی نباید باشه... اما اگر نشد راه های زیادی برای باردار شدن هست که ivf بهترین اونها هست... و گرنه خوشبختانه نه همسر شما مشکلی داره و نه اینکه شما از لحاظ تخمک گذاری مشکلی دارید....
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی