جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: جوشهای روی الت تناسلی

fox
    fox آفلاین است تازه وارد

پیشفرض جوشهای روی الت تناسلی

چند سال قبل جوشها یا دانهای ریزی روی مچ دست من ظاهر شد این جوشها یا دانها در مرکز دارای یک نقطه ای تیره هستند و هیچ گونه خارش یا سوزشی ندارند بعد از مدتی این جوشها روی الت تناسلی من هم ظاهر شدند من چندین بار به دکتر های مختلف مراجعه کرده ام و آنها هم تشخیصهای مختلفی داده اند و دارو های تقریبا مشابه ای . ولی اثر آنها کوتاه مدت بوده و دوباره آن جوشها ظاهر شدند. ابته باید بگویم که این جوشها در محل قبلی خود ظاهر می شوند و ظاهر شدن آنها روی الت تناسلی مرا خیلی نگران کرده است خواهش می کنم مرا راهنمای کنید:cry:

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

مسائل زیادی باعث بروز تظاهرات پوستی در منطقه تناسلی میشن که اغلبشون هم اهمیت زیادی ندارن.ولی برای اظهار نظر باید معاینه بشید.. که شده اید. و احتمالا اطلاعات لازمه رو ازش گرفته اید.این سایت کمک زیادی نمی تونه بکنه جز اینکه فقط حدس بزنه. اگر تشخیص مشخص باشه من می تونم اطلاعات بیشتری رو در اختیارتون بزارم.

بیماریهائی که به نظر من میرسه یکی pearly penile papules هست و دیگری fordyce spot که هر دو خوش خیم هستند
    .. مخصوصا دومی که به علت پرکاری و بد کار کردن غدد چربی اون قسمت ایجاد شده.ولی چیزی که از همه بیشتر به شما میخوره که اونهم خیلی خوش خیم هست.. مولوسكوم‌ كنتاژيوزوم‌ هست. ولی همان طوری که گفتم معاینه و تشخیص لازمه. پیش هر پزشکی که رفتی ازشون بخواه که نام تشخیص رو روی کاغذ بنویسن
    بیماری های پوستی دستگاه تناسلی خارجی
    بیماری های پوستی دستگاه تناسلی خارجی
    ضایعات جلدی دستگاه تناسلی(علل)
    ضایعات جلدی دستگاه تناسلی(علل)
    تظاهرات پوستی دستگاه تناسلی بیماریهای آمیزشی
    تظاهرات پوستی دستگاه تناسلی بیماریهای آمیزشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت