جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: ایجاد سوزش در رحم بعد از پریود شدن

solmaz.s آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ایجاد سوزش در رحم بعد از پریود شدن

سلام و خسته نباشید
    نزدیک دو سال که ازدواج کردم 28 سال دارم شوهرم 31 سال .پریودم معمولا نا منظم .سونوگرافی هم رفتم گفته کیست نداری . حدودا 6 ماه که من با شروع پریود به شدت سوزش و خارش پیدا می کنم و هر وقت می روم دستشویی دچار سوزش شدیدی می شوم.
    و رفته رفته بعد از پایان پریود نیز این سوزش ادامه پیدا کرد و بلاخص هنگام نزدیکی دچار درد شدیدی می شوم رفتم دکتر حدودا 50 تا قرص سیپروفلکسین خوردم و پماد" کوکتی مکتازول" (البته اگه درست اسمشو تایپ کرده باشم ) داد و همچنین به آزمایش پاپ اسمیر و آزمایش نمونه برداری رفتم که در هردو سالم بودم و هیچگونه چرکی و عفونتی نداشتم طوری که دکتر گفت این قرصهای ضد چرک رو بیهوده مصرف کردم و یک دکتر دیگر گفت پوستت نازک شده و به کاندوم حساسیت پیدا کردی و "پماد سوختگی داد , ویتامین E " داد یک مدت درست شده بودم ولی بعلت اینکه 20 روز پریود شدم و بعلت پریود طولانی دوباره دچاره سوزش شدم و الان خارش ندارم فقط سوزش دارم دکتر بهم گفته بعد از پریود، رحمت اسیدی می شود و یک پماد کلیندومایسن بهم داده و قرص میترانیدازول داده به شوهرم و همچنین گفته در جوش بشینم ولی من باز هم خوب نشدم بلاخص وقتی نزدیکی می کنیم سوزشم خیلی شدید می شه و گاهی فکر می کنم دهانه رحمم رو بستن انقدر سخت و درد اور می شه کم مانده گریه کنم. لطفا منرو راهنمایی کنید برای نا منظم بودن پریودم آزمایش تریوئید دادم ولی اون هم سالم بود و برای حساسیت رحمم نوع نوار بهداشتی ام رو عوض کردم {( always) بود که تغییر دادم به پنبه ریز های بالدار} و همیشه هم لباس زیرمرو عوض می کنم وقتی می روم دستشویی خودم رو خشک می کنم و ضمنا
    ساعت کاری ما خیلی زیاده از 7 صبح تا 5 و 6 بعد از ظهر می دونم این مدت لباس باعث اذیتم میشه سعی کردم از لباس زیرهای نخی استفاده کنم.
    لطفا من رو راهنمایی بکنین. توروخدا زود جواب بدین

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با سلام

مهمترین دلیل این قبیل مشکلات ( با توجه به اطلاعاتی که نوشتین) وجود عفونت قارچی درمان نشده است اما چون نوشتین پیگیری های مکرر در این مورد انجام شده و درمانهای لازم انجام شده قائدتا باید روی این مسئله به اصطلاح خط کشید.ممکنه موادی در کرم ها , اسپرم کش ها ,نرم کننده ها ,محصولات رفع کننده بوی بد اون قسمت ,دوش واژینال,صابون ,نرم کننده های کاندوم ,.. وجود داشته باشه که هنگام وجود محتویات خون قائدگی باعث ناراحتی شما شوند.شاید خودتون بتوانید با بررسی دقیقی که همون زمانها انجام می دهید کشف کنید که چه چیزی باعث حساسیت شما می شود.در هر صورت معاینه دقیق شما توسط پزشک زنان و پزشک متخصص پوست لازم است.

دلائل دیگری هم هست که به سن و سال شما نمی خورد مثلا چروک خوردگی منطقه تناسلی خانم ها یایسه به واسطه افزایش سن گاهی باعث بروز این مسئله است (atrophic vaginitis)

منابع انگلیسی برای علاقه مندان
    http://www.medhelp.org/posts/Family-...ng/show/227410

http://www.steadyhealth.com/Vaginal_...n_t146687.html

http://www.healthcare.com/tag/vagina...-menstruation/

بعضی دلائل طبی دیگر نیز وجود دارد که من فقط به ذکر آنها اشاره می کنم چون صحبت در باره آنها و تطبیق دادن با مورد شما در این شرایط کار این سایت نیست

بیماری عروقی Acrodynia - بیماری زنان آدنومیوزیس - کم خونی - مراحل اولیه سرطان گردن رحم- پولیپ های گوشتی گردن رحم -پوست خشک- مراحل اولیه سرطان رحم - بیماری و سندرم نادری بنام Bamforth syndrome

بطور خلاصه: باید مجددا به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا شما را راهنمائی کنند.
    طبابت کردن در محیط مجازی اینترنت
    http://fablog.iransalamat.com/?file=...ion=show&id=30

ضایعات دستگاه تناسلی خارجی زنان
    ضایعات دستگاه تناسلی خارجی زنان

قارچ مجرای رحم(اخبار و گزارشات)
    قارچ در ناحیه تناسلی - امکان دکتر رفتن ندارم

نکات بهداشت ویژه دختران و زنان (مقالات)
    نکات بهداشت ویژه دختران و زنان (مقالات)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت