جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: ترش کردن و امپرازول

kiyarash_p آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ترش کردن و امپرازول

سلام . مهدی هستم 24 ساله .من بعد از چند سال مصرف الکل (کم ) و سیگار (زیاد ) دچار ناراحتی هایی از جمله سوزش سر دل - نفخ - بی اشتهایی و تهوع شدم . همه این علائم بخصوص تهوع و بی اشتهایی در هنگام خستگی بشدت عود می کنند . با مصرف 10 تا 12 کپسول امپرازول ( که پزشک برایم 28 کپسول تجویز کرده است ) سوزش سر دلم خوب می شود ولی دچار اسپاسم شکم و بی اشتهایی و تهوع می شوم .و با مصرف کلیندیوم سی یا کلرو دیازو پوکساید اسپاسم شکم و تهوع بهتر می شود . آیا من کلا با مصرف امپرازول مشکل دارم یا مشکل بزرگ تری دارم ؟ از آندوسکپی هم وحشتناک می ترسم . الان 4 سال است دچار این مواردم و بشدت مضطربم . آزمایشات کبد - اچ پایلوری - گیاردیا - سونو گرافی شکم و کبد همه رضایت بخش بوده اند . خواهش می کنم کمکم کنید .
    آخرین ویرایش توسط kiyarash_p در تاریخ 01-Oct-2008 انجام شده است

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

با سلام

این قبیل مسائل که جنبه طبابت داره باید توسط پزشک حاضر در کلینیک مخصوصا پزشک خودتان مورد ارزیابی قرار بگیرد ... ما صرفا در باره کلیات مطالب می توانیم صحبت کنیم و نه وضع شخصی افراد. با اینحال امپرازول می تواند
    باعث تهوع بشود...ضمن اینکه خود بیماری برگشت محتویات معده به مری هم این مشکلات را در بر دارد...اما و اگر فراوان است...و این نحوه اظهار نظر کردن ره به جائی نخواهد برد...

برگشت معدي مري - رفلاکس يا شالازي (اخبار وگزارشات)
    http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=1082
    مصرف داروی امپرازول
    مصرف داروی امپرازول
    داروی امپرازول - بررسی سرطان زائی
    داروی امپرازول - بررسی سرطان زائی

طبابت کردن در محیط مجازی اینترنت
    http://fablog.iransalamat.com/?file=...ion=show&id=30
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

kiyarash_p آفلاین است تازه وارد

پیشفرض تحریک پذیری بیش از حد گلو

سلام اقای دکتر . البته من یک مطلب دیگه هم هست که نگفتم . من گلوم بیش از ح تحریک پذیر هست . به حدی که مثلا اگه دکتر خواست ته گلومو با چوب ببینه تا دهانمو باز می کنم بدون اینکه چوب وارد گلوم بشه گلوم تحریک می شه و اق می زنم .( تهوع) . این مطلب بعضی مواقع خیلی شدید می شه . اما با چند تا قی کردن درست می شه بدون اینکه استفراغ کنم .ایا من مشکل خواسی دارم . آیا اشکال از لوزه هامه .بگویید چه کار کنم .قبلا سیگار هم زیاد می کشیدم . الان 3 یا 4 ساله این طوری شدم .خودم احتمال می دم بخاطر استرسه . چون گاهی مواقع دچار خشکی دهان و تپش قلب هم می شوم .خصوصا وقتی خسته می شم . مساله ای واقعا مزاحم و بغرنجه. با تشکر
    آخرین ویرایش توسط kiyarash_p در تاریخ 05-Oct-2008 انجام شده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی