نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع
    parisa.1376 آفلاین است تازه وارد

Post عفونت سایتو مگالو ویروس مادر شیرده

من در مورد سیتو مگالو ویروس سوال داشتم ، خواهرم شش ماه پیش زایمان داشته و حالا بعد از شش ماه در آزمایش خون او این ویروس مشاهده شده است، می خواستم ببینم علت ابتلا ، علایم روی بدن، چه کارهایی باید انجام دهد و آیا فرزندش هم مبتلا شده است یا نه ؟ خیلی نگران فرزندش است و به او شیر نمی دهد ، در ضمن آیا شوهرش هم از او این ویروس را دریافت خواهد کرد ؟ و به طور کلی چه کارهایی باید انجام دهد ، این موضوع به حد خیلی زیادی روی روحیه و رویه زندگی او تأثیر گذاشته است آیا کسانی که با آنها رفت و آمد دارند هم ممکن است مبتلا شوند؟
    لطفا من را راهنمایی کنید ؟ از شما بسیار سپاسگزارم.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

اینکه چطور به این تشخیص رسیده اند... را من نمی پرسم چون معمولا علائم اختصاصی ندارد و حدس اینکه ممکن است این علائم غیر اختصاصی به خاطر این عفونت خوش خیم باشد کار هر کسی نیست!... تشخیص آزمایشگاهی آنهم بحث خاصی دارد که جای آن اینجا نیست. اما به هر حال

مادری که تشخیص این عفونت برای وی گذاشته شده لزومی ندارد که به این دلیل بچه را از شیر خودش بگیرد. مزایای شیر دادن مادر خیلی بیشتر از اندک خطر انتقال این عفونت از طریق شیر مادر است

اطرافیان هم با رعایت بهداشت می تواند احتمال آلوده شدن خود را کم کنند. انتقال این عفونت به روش مستقیم است تمام داستان هائی که در باره پیشگیری از آنفلو آنزای خو کی گفته شده در این مود هم صادق است

منابع انگلیسی برای علاقه مندان
    http://kidshealth.org/parent/infecti...alovirus.html#
    http://www.americanpregnancy.org/pre...infection.html

ویروس سايتومگالوويروس ( مقالات و گزارشات)
    ویروس سايتومگالوويروس ( مقالات و گزارشات)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0