نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع
    aliakbari آفلاین است تازه وارد

پیشفرض عفونت سایتومگالوویروس مادرزادی (cmv)

سلام

من در مورد ويروس cmv چند سوال داشتم . راستش يكي از بستگان ما صاحب فرزندي شدندكه بطور مادرزادي به اين ويروس مبتلا شده بود و با توجه وضع وخيم كودك كه در حال حاضر پنج ماه ميباشد و دچار عارضه هپاتومگالي و سيتومگالي مي باشد كه پزشكان از او سلب اميد كرده اند و اظهار داشتند كه مادر در زمان بارداري به اين ويروس دچار شده و بدين ترتيب به جنين منتقل شده است . حال سوال من و در واقع نگراني شديد من اين است كه با توجه به اينكه من مدتي در تماس مستقيم با آنها بودم ( مادر و كودك ) آيا امكان اينكه اين ويروس به من هم منتقل شده باشد وجود دارد ؟از يك پزشك عمومي پرسيدم و ايشان گفتند كه در حالت عادي مشكلي براي كسي ايجاد نمي كند و واگير هم نيست اگر واگير نباشد پس اين مادر از كجا به اين ويروس دچار شده ؟ و با توجه به اينكه من هنوز فرزندي ندارم و قصد دارم بزودي باردار شوم آيا براي من خطري وجود دارد ؟ و آيا اشخاصي كه حامل اين ويروس هستند نبايد با زنان باردار در تماس باشند؟ و چنانچه كسي به cmv دچار شود آيا راه علاجي وجود دارد يا خير ؟ از شما خواهش مي كنم پاسخ سوال مرا بدهيد و من و همسرم را از نگراني رها سازيد .

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

حالا نیازی نیست به دنبال منشا بگردید ویروس از طریق مدفوع کودک میتواند منتشر شود . حالا فراموش کنید از کجا ان کودک ویا ان مادر مبتلا شده . بهترین کار این است که شما ازمایش بدهید و انتی بادی و انتی جن را اندازه بگیرید

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0