جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: نوع لایه بکارت

shima9 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض نوع لایه بکارت

با سلام و خسته نباشيد
    من حدود يك سال و نيم ازدواج كردم البته 6 ماه عقد بوديم ولي تو اين مدت سكس كامل نداشتيم.مشكل من اينه كه من به هيچ عنوان درد و خونريزي نداشتم و حدود 2 ماه بعد از ازدواجم كه به دكتر مراجعه كردم(به دليل اينكه شوهرم حساس شده بود و ميگفت تو چرا اينجوري بودي البته الان هم هيچ مشكلي نداريم ولي براي خودمم جاي سواله!)دكتر گفت پرده پاره شده ولي من الان نمي تونم تشخيص بدم از چه نوعي بوده. (سواله من از شما اينه كه پرده حلقوي به حالت اوليه برميگرده و يا پاره ميشه؟كلا ميخوام بدونم اين حالته من به خاطر حلقوي بودنه؟چون تا جايي شنيدم پرده حلقوي پاره نمي شه ولي دكتر به من گفت پرده تو پاره شده) (سوال ديگم اينه كه آيا امكان اين هست كه پرده من كم كم پاره شده باشه يعني در دوران عقد كه سكس كامل نداشتيم؟(ولي كلا من درد و خونريزي نداشتم) با تشكر فراوان از شما

sina1 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض پاسخ

با سلام اگر در همين سايت و همينطور منابع ديگر مطالعه كنيد بسيار گفته شده كه در صورت معاشقه كافي و آرامش روحي دختر و جمعا ريلكس و بدون استرس بودن او دردي حس نخواهد كرد و خون هم در افراد مختلف متفاوت است
    خلاصه من كه اينطوري همه جا مطالعه كردم رشته خودم نيست نمي دونم شايد هم دارند ما پسرها را خر مي كنند

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

1- ممکنه در اولین مقاربت خانمها نه درد وجود داشته باشه و نه خونریزی
    2- احتمال آسیب دیدن لایه های بکارت حلقوی نسبت به بقیه انواع کمتره...
    3- پزشک متخصص قانونی به راحتی می تواند تشخیص دهد که لایه بکارت از چه نوع بوده و وضع کنونی آن چیست...و جواب تمام سوالات شما با یک بار معاینه و مشاوره داده خواهد... گرچه ما بطور مفصل در باره کلیه موارد بکارت صحبت کردیم
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت