جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: لایه بکارت های با منفذ خیلی باریک

nasim.b آفلاین است تازه وارد

پیشفرض لایه بکارت های با منفذ خیلی باریک

من نمی دونم که چه کار باید انجام بدم.من اصلا نمی تونم از تامپون استفاده کنم.من حتی خواستم از تامپون های باریک یا نرم شده یا حتی وقتی در حالت تحریک جنسی هستم استفاده کنم ولی موفقیت آمیز نبود.من حتی نمی تونم یک کمی انگشتمو وارد کنم.خوب من حالا باید چکار کنم. مراقب بهداشتی منطقه ما میگه تا 21 سالگی معاینه پاپ اسمیر انجام نمیده.من از دردش وحشت دارم نمیدونم چطور میشه کمی منفذشو بزرگتر کرد.من الان قصد ندارم که سکس داشته باشم ولی برای بعدا نگران هستم . اصلا نمی تونم همین درد و ناراحتی کمی را هم که اشاره کردین تحمل کنم

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

لایه های بکارت از نظر آناتومیک خیلی متنوع هستند و در شرایطی که منفذ خیلی باریک هست وارد کردن تامپون قائدتا به راحتی انجام نمیشه.ممکنه بعدا که دختر خانم سن بیشتری پیدا می کند این منفذ بزرگتر شود.این خانم ها ممکنه قائدگی اونها زمان بیشتری طول بکشه چون منفذ کوچک هست وخون و لخته ها به راحتی منفذ های گشاد تر خارج نمی شوند.مسلما در طی مقاربت بافت های بیشتری آزاد می شود و همان طور که گفتید درد مختصری وجود خواهد داشت.بعضی زنها ترجیح می دهند که به جراح مراجعه کنند تا برشی که انجام می شود از شر این منفذ کوچک راحت شوند. عمل جراحی بسیار سطحی و جزنی است.گاهی مواقع بافتی عمود بر جائی که بطور معمول به عنوان لایه بکارت نام دارد...بافت عمودی ای وجود که اینهم باعث مزاحمت در سکس می شود و بنام septate hymen نامیده شده است. اون مورد شما را microperforate hymens نام برده اند
    http://www.youngwomenshealth.org/hymen.html

مشکلاتی که به دلیل مسائل آناتومی بکارت پیش میاد همیشه دلیل داشتن درد نیست دلائل دیگه ای هم وجود داره.مثلا زنانی که واژینیسموس دارند عضلات خودشونو ناخود آگاه سفت می کنند.این مسئله باعث میشه واژن تنگ بشه و ورود آلت تحمل ناپذیر بشود.حتی معاینه کردن هم سخت میشه.این مشکل می تواند به چتد روش حل بشود یکی گشاد کننده های پلاستیکی هست , مشورت کردن آموزش و تعییر منش و رفتار از روش های دیگر هست.یک معاینه زنانه می تواند مشخص کند علت درد شما چه هست؟
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت