جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: خونریزی شدید بعد از ازاله بکارت

parsaeian.s آفلاین است تازه وارد

پیشفرض خونریزی شدید بعد از ازاله بکارت

همسر من برای نزدیکی و ازاله بکارت درد شدید داشت. ازاله بکارت هم با درد بسیار زیاد و خونریزی بسیار شدید همراه بود. البته شدت خونریزی بعد از 40-60 ثانیه متوقف شد و بعد از چند دقیقه درد آن تسکین یافت. الان سه روز هست که از این موضوع گذشته و همسر من بعضاً خونریزی خفیفی داره. البته تو این مدت نزدیکی نداشتیم. در نزدیکی که در اخرین بار به طور جزئی با هم داشتیم باز هم خونریزی خفیف مشاهده شد.
    اما ...

خونریزی شدید دفعه اول و خونریزی خفیف بعد از اون من و همسرم و نگران کرده.معمولاً این خونریزی تا کی ادامه خواهد یافت. ایا نباید نزدیکی داشت؟ آیا توصیه بهداشتی خاصی وجود دارد ؟ آیا لازم هست به پزشک مراجعه کنیم.

لازم به ذکر هست من تو این سایت جستجوی زیادی کردم که مقاله کاملی در این رابطه پیدا کنم اما متاسفانه چیزی پیدا نشد.

دكتر رويا آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    دوبي

پیشفرض

مقدار خونریزی معمولا در افراد مختلف از چند قطره تا خونریزی شدید متفاوت هست و بعضی از افراد نیز ممکنست اصلا خونریزی نداشته باشند .
    معمولا هر جقدر مقاربت با خشونت توام باشد مقدار خونریزی بیشتر است ولی این یافته گاهآ در افراد بعلت پارگی واژن رخ میدهد که میتواند حتی منجر به شوک شود .در مواردی که مقدار خونریزی بسیار بیشتر از حد یک خونریزی پریود باشد و طولانی مدت ادامه یابد بهتر است معاینه فیزیکی انجام گیرد و من شخصآ نو عروسانی را داشته ام که نیاز به اتاق عمل پیدا کرده اند.
    در ادامه مثل هر زخم دیگری تا یکهفته که این زخم بهبود حاصل کند ممکنست مقداری خونریزی حاصل گردد .
    دفعات مقاربت باید بر اساس میزان درد و تحمل خانمتان متناسب گردد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت