نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع
    fotouhi.n آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ترمیم آسیب دیدگی قدیمی لایه بکارت

من مدتی است که با یک دختر خانمی رابطه دارم و قصد ازدواج هم با هم داریم.از مدتی قبل حس کردم این دختر خانم مثل همیشه نیست .خلاصه خودمو زدم به کوچه علی چپ تا دیشه که وقتی داشتیم با هم حرف میزدیم گفت نیما یک مسئله ای هست که من تا الان بهت نگفتم الانم میخوام بگم ولی نمیتونمخلاصه بعد از اصرار فراوان من دختر خانوم موضوع رو گفت:کی چند سال پیش در یک عمل بی شرمانه مورد تجاوز قرار گرفته و میگفت که بعد از دادو هوار زیاد خلاصه به دادش میرسن.بعد گفت که اول نمیدونست چه بلایی سرش اومده ولی بعدا با تحقیقاتی که کرده فهمیده که پرده بکارتش از بین رفته و از دختر بودن در اومده من اول فکر کردم داره شوخی میکنه بعد مطمئن شدم که راست میگه.ولی میگفت مطمئن مطمئن هم نیست که از باکره بودن در اومده .منم خانوادم و به خصوص مادرم رو این مسائل خیلی خیلی حساسه و گیره.من خودم با این قضیه مشکلی ندارم چون مطمئن هستم که اون دختر گناهی نداشته.به دختر هم گفتم که من کمکت میکنم واینم میدونم که برای تشخیص دقیق که آیا پرده بکارتش پاره شده یا نه باید ببرمش پیش متخصص ولی اینو میخوام بدونم که آیا اگه پرده بکارتش پاره شده باشه میشه این پردرو دوباره ترمیم کرد یا خیر؟تو رو خدا کمکم کنید چون واقعا دارم از دلشوره میمیرم.
    ببخشیذ زیاد حرف زدم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

جریان ترمیم این هست که فقط خونریزی ایجاد بشه و گرنه هرگونه ترمیمی در معاینه پزشکی معلوم میشه
    شما اگر عقد کنید و عقد نامتونو ببرید و گواهی بدید که خودتون با اگاهی از موضوع اینو می خواین براتون بطور قانونی ترمیم انجام میشه و مشکلی نیست
    معمولا در فاصله عقد تا ازدواج میتونید این عمل رو انجام بدید تا اعتماد به نفس خانومتون هم بهتر بشه

این پست استثتائا به قسمت بکارت فرستاده شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0