جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 7 از 7 مجموع

موضوع: بکارت - تشخیص

Client آفلاین است تازه وارد

پیشفرض بکارت - تشخیص

salam aghaye doktor man mardi moteahhel hastam va soalati az khedmate shoma dashtam .
    1-parde bekarat dar che faselei az vajen gharar darad
    2-aya ba dakhel kardan angoshte miane dar dakhele vajen emkane pare shodne pardeye bekarat hast yana
    3- va inke ma chegoone mitavanim az pare boodane pardeye bekarat agah shavim va an ra tashkhis dahim

mamnoon khahesh miknam man ra rahnamaee konid

mahmood-m آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

دوست عزيز اگر متاهليد و در مورد زنتون مي خواهيد مطمپن بشيد بايد بگم تا متخصص نباشي نمي توني دقيق بفهمي پرده سالمه يا نه. دوما وقتي طرف زنتون هست ديگه چه فرقي ميكنه ؟ راستشو بخواي بايد به طرفت اعتماد داشته باشي و طرف روحا باكره باشه خيليها پرده دارن ولي با هزار تا مرد بودن و بعضيها مادر زاد بدون پرده هستن. ببين طرفت انسان باشه به يه قطعه پرده نجابت كسي سنجيده نميشه سعي كن اينهمه حساسيت را به اين موضوع بريزي دور. فرض كن زنت باكره نيست ولي انسانه و باهات ميسازه و باهاش زندگي خوبي داري ميخواي طلاقش بدي از كجا ميدوني بعدي از ميون اونهمه شرايط فقط پرده داشته باشه و بقيه را نداشته باشه. به انسانيت فكر كن نه به چند قطره خون و پرده . قبول دارم بايد نجيب باشه منم از زن هرزه متنفرم ولي نجابت به صرف پرده نيست.
    اگر هم طرف زنتون نيست كه با توجه به اينكه متاهليد خيلي بيجا ميكنيد به زنتون خيانت ميكنيد اينجا بايد خودتون را اصلاح كنيد گيرم طرفتون پرده نداره كسي كه به همسرش خيانت كنه انسانيت نداره البته عذر مي خوام ولي خيانت از نظر من سزاوار مجازات است.

پیشفرض

aziz jaan faght mikham bedoonam ba dakhel kardan angoshte miane dar vajen parde bekarat az bein mire ya na .
    ozr mikham vali inghadr zanamo doost dram ke bedoonam che raftari bokonam . shoma faght agar etelaati darid lotfan mano rahnamaee konid ke ba dakhel kardane angoshte miane parde bekarat az bein miravad yana zemnan begam ke 1 angoshte miane ba toole hodoodan 10 santimetr
    khahesh mikonam komakam konid

saba64 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

اگر انگشتتون را تا انتها فرو كرديد و به مانعي هم بر نخورديد 2 حالت داره .
    1) يا بكارتي وجود نداره 2) ممكنه بكارت از نوع حلقوي باشه كه انگشتتون از وسطش رد شده و قطعا مشكلي هم براي طرفتون به وجود نياورده و بكارت 100٪ سالم .
    درباره سوالات ديگتون هم ...
    بكارت به اندازه 1 بند انگشت بالاتر از دهانه واژن هست و به غير از ضربه مستقيم الت يا هر جسم خارجي با قطر و ويژگي ان هم پاره نمي شه .
    به غير از بكارت حلقوي كه در هر بار ارتباط سوزش رو فرد داره برخورد هر جسم خارجي با بكارت باعث درد شده و اون خانوم به شما اجازه نمي ده كه بخواييد به كارتون ادامه بديد .

سنبله آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام راستش سوال شما شك همه رو برانگيخته؟!! شما خودتون انگشتتون رو وارد وازن خانومتون كرديد يا خودش قبلا اين كار رو كرده؟!!! ببخشيد اصلا قصد فضولي ندارم تو مساپل خصوصي شما ... اما ممنون ميشم جواب بديد آخه من قبلا اين كار رو با خودم كرده بودم و مي ترسم (مي ترسيدم) به بكارتم صدمه زده باشم ... براي همين از ازدواج يا بهتر بگم از اينكه پرده ام آسيب ديده باشه و برخورد همسرم با اين موضوع چجوري خواهد بودمي ترسم... فكر مي كنم طوري هستم كه بهم نخوره اهل رابطه نامشروع باشم كه صدالبته خانم شما هم اينجورين نه؟!!! مي ترسم به چشم بد بهم نگاه بشه .
    شايد خانوادتون رو اين مسايل حساسن؟!!!.. يعني الانم اين موضوع خيلي اهميت داره ... اميدوارم بكارت خانومتون صدمه نديده باشه .ببخشيد
    من از همه دوستان و مسولين عذر مي خوام پاسخ يا بهتره بگم سوال غير پزشكي در اينجا مطرح كردم ...

mahmood-m آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

دوست عزیز همونجور که دوستمون گفت بکارت با ضربه یک جسم خارجی با قطر حدود آلت مرد پاره میشه انگشت هم ممکنه اگه با احتیاط وارد واژن نشه بکارت را زائل کنه در مورد شخصی که همسر انسان هم هست اگه قبل ازدواج رسمی با هم سکس دارید و خیال ازدواج به نظر من دیگه فرقی نداره بکارت بمونه یا نمونه.
    در مورد سوال خانم سنبله هم باید بگم اگه خونریزی نداشتید و دستتون هم به چیزی برخورد نکرده احتمال پارگی کمه اما در هر صورت برای اطمینان میتونید به پزشک مراجعه کنید شاید بشه با یک آینه و چراغ قوه هم پرده را ببینید اما امکان داره به پرده آسیب بزنید. در ضمن اصل بر نجابت ذاتی است اگه کسی نجابت شما را به یه پرده بسنجه همون بهتر که باهاش ازدواج نکنید.

پیشفرض

ممنون از همه دوستان كه به من كمك كردند .
    ضمناُ بگم من عاشق همسرم هستم و اين سوال من هم از اين جهت بود كه من به صداقت خيلي اهميت مي دهم و دوست دارم اگر كسي اشتباهي كرده يا به نظر ايشان درست بوده با جرات بگه . نه اينكه كار وقتي تموم شد بگه .
    ممنون از همتون .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت