جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: آیا گواهی سلامت لازم است؟

saba1360 آفلاین است تازه وارد

Question آیا گواهی سلامت لازم است؟

با سلام

فردی هستم که مدتی است عقد کردیم و بزودی مراسم عروسی‌مان برگزار می‌شود. سوال من این است که آیا لازم است که قبل از ازدواج برای اخذ گواهی سلامت از پزشک زنان اقدام نمایم (با توجه به اینکه در دوران عقد هیچ رابطه جنسی با هم نداشتیم و خود نسبت به این قضیه مطمئن هستم)؟ با توجه به اینکه تا بحال چنین مسئله‌ای از طرف همسرم و خانواده ایشان مطرح نشده است.

با تشکر

کژال آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام دوست عزیز به نظر من دوران این حرفا دیگه تمام شده البته بازم به طرز فکر خانواده ها بستگی داره من خودم الان تو دوران عقد هستم و بکارتم رو از دست دادم اصلا" هم به این چیزا فکر نمی کنم وقتی اونا چیزی نمی گن تو چرا داری خودتو اذیت می کنی ولی اگه شک داری بعدن برات مشکل ساز بشه می تونی اقدام کنی

شاپرک آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با این که این مسایل در دنیای امروزی پیش پا افتاده است اما در فرهنگ ما امری ضروری به شمار می رود حداقل جهت ایجاد اطمینان درزوج خود ان هم برای اینده گرفتن گواهی الزامی است.

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

با سلام
    تعداد دخترانیکه بعلت نداشتن خونریزی هنگام مقاربت و شک وشبهات ایجاد شده به ما مراجعه میکنند کم نیست.حدود 20 درصد از دختران پرده بکارت ارتجاعی دارند که در اولین مقاربت به اسانی کش میاید وپاره نمیشود وایم مسئله موجب بروز شک و شبهه حتی در بین افراد با سطح سواد بالا میگردد . لذا با اینکه داشتن این برگه الزامی نیست ولی بهتر از نداشتن انست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت