جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 6 از 6 مجموع

موضوع: آسیب پرده بکارت هنگام خود ارضائی

reza.a آفلاین است تازه وارد

پیشفرض آسیب پرده بکارت هنگام خود ارضائی

سلام.
    سوال 1: آنچه در تصاوير مربوط به پرده بكارت خانمها ديده مي شود نزديكي اين پرده با محل دفع ادرار خانمهاست.آيا اين امكان وجود دارد كه كه آلت يا انگشت دست به جاي وارد شدن به مجراي تناسلي زن وارد مجراي ادرار شود ؟
    سوال 2 : آيا اين امكان وجود دارد كه در صورتي كه دختري هنوز باكره است آلت يا انگشت دست از مجراي خروج خون پريود ( سوراخ كنار پرده بكارت ) وارد شود . در اين صورت آيا آسيب و ضرري ندارد . و به طور كل وارد كردن انگشت دست در قسمت مجراي تناسلي زن ( باكره و غير باكره ) آيا باعث آسيب به وي مي شود و آيا دختر و يا زن با اين روش به ارضا مطلوب دست مي يابد ؟

دکتر یاور آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

- من فکر نکنم مجرای ادرار بتونه ورود حتی انگشت را تحمل کند.. مثل این میمونه که مردی بخواد انگشتشو وارد مجرای ادرارش کنه.. که عملی نیست.. حتی سوند هائی که برای رفع مشکلات مردان استفاده میشه.. با ناراحتی زیادی وارد مجرای ادرار میشه... همینطور برای زنان..

2-بله پرده بکارت دارای سوراخی هست.. که خون پریود از اون خارح میشه.. و انگشت هم میتونه وارد بشه.. اغلب دختر ها و زنانی که خود ارضائی میکنن با تحریک و مالش دستگاه تناسلی خارجی مخصوصا مجرای ادرار و ناحیه بالاتر اون( همون چوچوله یا کلیتوریس clitoris) .. به هدفشون میرسن... اما بعضی هاشون هم با وارد
    کردن انگشت و یا حتی اجسام خارجی داخل مجرای رحمشون سعی میکنن خودشو به حالت ارضا برسونن.. که ممکنه( البته احتمالش کمه) .. گاهی.. به پرده آسیب بزنن.. البته همه این موارد توسط پزشک قابل تشخیص هست.. اینکه با سکس بوده یا خود ارضائی یا چیز های دیگر...

reza.a آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

تشكر مي كنم از پاسخ خوب و سريع شما .
    جناب دكتر ادامه سوالاتم را با موضوعي مشابه و البته دوباره برايتان ارسال كرده ام .
    قبلا از پاسخگويي خوب شما بسيار سپاسگذارم .

موفق باشيد . رضا-الف 27 ساله از مشهد

ebrahimi.f آفلاین است تازه وارد

پیشفرض پرده بكارت

:(من چند وقتي بود كه نسبت به پرده خودم شك داشتم چون انگشت من تا آخر مي توانست وارد شود تا اينكه به دكتر مراجعه كر دم و گفت پرده شما از نوع ارتجاعي است ولي پارگي دارد و من نمي توانم سالم بودن پرده شما را تاييد كنم در صورتي كه من به هيچ عنوان با كسي رابطه اي نداشته ام كه بخواند دخول انجام شده باشد و باعث پارگي پرده من شود و حال از شما اين سوال را دارم آيا ممكن است پرده به دليل ورو د انگشت پاره شده باشد ديگر اينكه مگر ممكن است پرده ارتجاعي پاره شود آيا اين احتمال وجود دارد كه دكتر اشتباه كرده باشد و حال بايد چكار كنم اگر لطف كنيد جواب من را زودتر بدهيد بسيار ممنون مي شوم

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض Re: پرده بكارت

نقل قول ارسالی توسط فري
    :(من چند وقتي بود كه نسبت به پرده خودم شك داشتم چون انگشت من تا آخر مي توانست وارد شود تا اينكه به دكتر مراجعه كر دم و گفت پرده شما از نوع ارتجاعي است ولي پارگي دارد و من نمي توانم سالم بودن پرده شما را تاييد كنم در صورتي كه من به هيچ عنوان با كسي رابطه اي نداشته ام كه بخواند دخول انجام شده باشد و باعث پارگي پرده من شود و حال از شما اين سوال را دارم آيا ممكن است پرده به دليل ورو د انگشت پاره شده باشد ديگر اينكه مگر ممكن است پرده ارتجاعي پاره شود آيا اين احتمال وجود دارد كه دكتر اشتباه كرده باشد و حال بايد چكار كنم اگر لطف كنيد جواب من را زودتر بدهيد بسيار ممنون مي شوم
    پرده بکارت فقط و فقط در اثر ضربه مستقيم به آن يا مقاربت پارگي پيدا مي کندو جز ضربه مستقيم هيچ مورد ديگري باعث پارگي آن نمي شود

بهترین افراد برای قضاوت در باره پرده بکارت پزشکان قانونی هستند.. اونها به اصطلاح حرف آخر را میزنند
    خودتون میتونید به اون مراکز مراجعه کنید و بدون هیچ مشکلی معاینه شوید
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

ebrahimi.f آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

:(با تشكر بسيار از پايگاه اطلاعاتي خيلي خوبي كه داريد مي خواستم بدانم آيا دكترا زنان و زايمان در تشخيص پرده بكارت ممكن است اشتباه كنند و ديگر اينكه براي مراجعه به پزشك قانوني بايد به چه صورت عمل كنيم و چه مقدار زمان لازم است تا مشخص كنند پرده به چه دليل و به چه صورت پاره شده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت