جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: رفلاکس - تنفس بد بو

Rezabena آفلاین است تازه وارد

پیشفرض رفلاکس - تنفس بد بو

با سلام
    ابتدا خیلی از مدیران سایت تشکر می کنم که چنین سایت مفیدی را برای شهروندان طراحی کردند .
    من پسری 21 ساله هستم كه مدت 2 و نیم سال است از بيماري رفلاكس رنج مي برم . در این مدت نزد متخصص داخلی هم رفته ام و داروهای رایج را برای من تجویز کرده اند و تا زمانی که داروها را مصرف می کردم بهتر بودم و موقعی که ترک می کردم دوباره به حالت اول بازمی گشتم .
    از افرادی هم هستم که روزی 2 ساعت ورزش را می کنم و خیلی هم تاثیر دارد ولی این بیماری یک مشکل خیلی بزرگی را برایم ایجاد کرده است .

این بیماری موجب شده است علاوه براینکه بزاق دهانم خیلی شور و ترش مزه شود تنفس من را هم خیلی بد بو کرده است تا جایی که دیگر حاظر نیستم در مجالس شرکت کنم .

می خواستم بدانم که این مشکل 100 در صد برای این بیماری هست یا خیر ؟ البته خود من احساس می کنم علتش همین بیماری هست چون قبلا چنین مشکلی نداشتم .

باز هم از سایت خوبتون خیلی تشکر می کنم .

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

تنفس بد بو می تواند یکی از تظاهرات رفلاکس مزمن مری باشد ولی مطابق نه وضعیتی که شما دارید نیست... چون درستکه رفلاکس در هر سنی دیده می شود ولی عمدتا در افراد بالای 40 سال است و تازه مزمن شدن آن چندین سال بعد تر است.

ولی بطور کلی حتی اگر فرض کنیم شما واجد شرایط تعریف رفلاکس مزمن هم باشید... باز هم اینکه علت بوی بد دهان شما به این خاطر باشد با پزشکتان است. حد اقل بعهده پزشک داخلی است.چون بوی بد دهان علل بسیار زیادی دارد و کسی که
    در پی کشف علت مشکل شما هست باید با حوصله یکایک علل را بررسی کند .وقتی تمام علل مربوطه با دلائل قانع کننده رد شد و تنها چیزی که مانده بود رفلاکس مری بود...می توان در آنصورت این بیماری را مقصر دانست... میبینید که اما و اگر
    فراوان است و تمام شدنی نیست...

برگشت معدي مري - رفلاکس يا شالازي (اخبار وگزارشات)
    http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=1082
    علل بوی بد دهان(halitosis)
    علل بوی بد دهان(halitosis)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت