جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: برجستگی رگ اطراف مقعد / پسر 24 ساله

davood51 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض برجستگی رگ اطراف مقعد / پسر 24 ساله

سلام

پسری 24 ساله هستم. پارسال تابستان متوجه شدم که در محل مقعدم با برجستگی رگ مواجه شده ام. در اینترنت سرچ کردم و متوجه شدم که می تواند بواسیر باشد و با استفاده از رژیم های غذایی که در اینترنت پیدا کردم حالم بهتر شد. چندماهی اثری از این برجستگی ها نبود تا اینکه فروردین امسال متوجه شدم باز هم دچار تورم رگهای مقعد شده ام. این تورم اغب کنار مقعد می باشد و گهگاه خارش خفیفی دارد. خونریزی به هیچ وجه نداشته ام و مدام تورم کم می شود و زیاد. اما در کل آزارم نمی دهد و بیشتر نگرانم. وقتی روزانه زیاد آب می خورم و توی آب گرم می نشینم بهتر می شود اما دوباره عود می کند. تازگیها فهمیده ام یک برجستگی دائمی اما کوچک هم کنار مقعدم با فاصله ی بیشتری نسبت به تورم موقت رگها پیدا کرده ام که نه کم می شود و نه زیاد. لطف می کنید اگر پاسخ بدید که من باید چه کار کنم، خیلی خوشحال می شوم اگر بدون مراجعه به دکتر بتوانم با توصیه های شما معالجه شوم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

مشخصاتی که شما برای بیماریتان مطرح کرده اید نشانه های بواسیر است که برای پیشگیری از پیشرفت آن لازم است با مصرف فیبر کافی درغذا (میوه کامل ، سبزیجات ، سالاد)وجلوگیری از کم شدن آب بدن سعی در پیشگیری از یبوست نماییدو از نشستن زیاد درتوالت خودداری کنید.استفاده از توالت فرنگی ارجح است

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت