جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: پستان های رشد نکرده دوران بلوغ - علل

موقعیت
    كرج

پیشفرض پستان های رشد نکرده دوران بلوغ - علل

با سلام و خسته نباشید...
    با توجه به علائمی که در زیر اشاره میکنم میخواستم ببینم آیا ممکنه من دلیل کوچیک بودن سینه هام مشکلات هورمونی باشه ؟!
    1.اضافه وزن
    2.جوش و آکنه صورت
    3.پرمویی
    4.هر از گاهی قائدگی نامنظم
    5.ریزش موی سر
    6.و از همه مهمتر همین مشکل عدم رشد کافی سینه در دوران بلوغ و تحلیل حجم آن بعد از بلوغ !
    .
    .
    .
    من سه سال پیش هم آزمایش هورمونی دادم و سطح تستسترونم که باید بین 0.1 تا 0.92 می بود ، میزان 0.56 بود !(چه خبره ؟؟؟؟!!!!)
    ...
    حالا میخواستم دوباره برم آزمایش هورمونی بدم و ببینم مشکلی هست یا نه ... ولی سوال من اینه که چه سطح استروژن و پروژسترونم کافی باشه و چه کم باشه آیا میتونم از داروهای هورمونی استروژن به صورت قرص یا آمپول استفاده کنم تا سطحشو ببرم بالاتر و منجر به رشد مجدد سینه هام بشه ؟!
    در واقع میخوام بدونم آیا با درمان هورمونی میتونم حجم سینه ام رو زیاد کنم ؟؟؟
    اگه درمان هورمونی کارساز نیست که کلا نه آزمایش بدم و نه دارویی مصرف کنم !
    ...
    در هر صورت با توجه به علائم بالینیم و اینکه احساس میکنم سطح هورمون های زنانه ام کم و مردانه ام زیاده چه اقدامی میتونم انجام بدم ؟؟؟
    لطفا راهنماییم کنید...
    با تشکر

موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

کیست تخمدان - کم کاری تیروئید - سرطان تخمدان - تخمدان پلی کیستیک - علل ژنتیکی - سرطان مغزی -
    مننژیت - هیپر پلازی ارثی آدرنال... از جمله دلائلی هستند که باعث عدم تکامل تخمدان می شوند که معمولا برای کودکان و دوران بلوغ و پس از آن صادق است

اینکه چکاری باید در مورد شما انجام بشه منوط به این هست که اولا مشخص بشه سینه ها رشد عادی نداشتن... و بعد علت اون مشخص بشه... به همین دلیل اگر فکر می کنید مشکلی هست بهتره اول به پزشک داخلی و بعد اگر صلاح دانستند به پزشک فوق تخصص غدد مراجعه کنید

اطلاعات شما کمی به تشخیص نمی کند

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت