جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 10 از 10 مجموع

موضوع: چگونه می توان نظر مردان را به عشق خود جلب کرد

shahy.m آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    تهران

پیشفرض چگونه می توان نظر مردان را به عشق خود جلب کرد

می خاستم بدانم چرا مردها در ابراز عشق به هسرشان موفق هستند اما زنان با این موضوع مشکل دارند من می خواهم به شوهرم بفهمانم که خیلی دوستش دارم اما فقط می گویم دوستت دارم و این موضوع برای او خیلی تکراری شده لطفا بگویید من چه کار کنم

فروزنده آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

بله درسته اگر بيش از حد تكرار كني كه دوستش داري ممكنه براش يكنواخت و كسل كننده بشه . سعي كن در زندگي دچار روزمره گي نشي .البته باز به روحيه و اخلاق شوهرت بستگي داره . براي همه نميشه يه نسخه واحد پيچيد . به نظر من اگر محسنات خودت رو بيشتر و ارزنده تر كني هم به كيفيت زندگيت كمك كردي و هم به پايداري و قوامش .مضافا بر اينكه به اعتماد به نفس خودت هم كمك كردي .

موقعیت
    تهران

پیشفرض

با تشکر از شما می خواستم کمکم کنید بهم بگید دیگه برای اثبات عشقم چی کار کنم

اميدوار آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

گاهي كارهاي خيلي كوچك تاثير بزرگي دارند. ميتوانيد به همسرتان نشان دهيد كه به او اعتماد داريد او تكيه گاه شماست و ...
    كارهاي روزمره ميتواند به صورت جذاب در بيايد و علاقه را بيشتر كند. كتابهايي نظير چراغ دل شوهرت را روشن كن يا مردان مريخي و زنان ونوسي را بخوانيد

vahidmt2000 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

من پسر هستم
    راستش من مي خواستم ديگر با نامزدم حرف نزنم چون حتي با اصرارهاي بسيار زياد هم نمي توانم اورا وادار كنم به اندازه دلخواه من از جملات عاشقانه استفاده كند بهتر است بگويم كه او قبل از نامزدي عاشق من بود اما حالا حتي به كار بردن يك جمله هم اينقدر برايش سخت شده او خودش مي گويد به دليل اصرارهاي تو من اعتماد به نفس خودم را در اين زمينه از دست داده ام اما حتي وقتي دست از اصرار هم برداشته ام او اينكار را نمي كند
    عذاب آورترين نكته اينكه وقتي به او مي گويم دوستت دارم عزيزم خيلي دوستت دارم
    او به من جواب مي دهد: خب
    اخه فقط يه خب خشك و خالي ؟؟؟؟ من اين درد سنگين را با چه كسي در ميان بگذارم؟

موقعیت
    تهران

پیشفرض

با سلام و تشکر از دوست گرامی (مو )
    این مشکلی که شما نوشتید من با شوهرم دارم با این که فقط 4 ماه از ازدواجمان می گذرد اما همه چیز برای او خیلی تکراری شده و دیگر کلمات عاشقانه به کار نمی برد و حتی با این که اوایل ازدواجمان است اما برایش مهم نیست که مثلا شب جدا از من بخوابد
    با اینکه ما قبل از ازدواج عاشق هم بودیم و او این عشق را به من ابراز می کرد اما حالا ..
    با وجود این موضوع و با توجه به این که خانواده ام در شهری دیگر هستند خیلی احساس دلتنگی و افسردگی می کنم و می خواهم که یک نفر مرا راهنمایی کند .

فروزنده آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

خانم رمينا پيش بيني ميكنم كه اين تاپيك و تاپيك (چطور با شوهرم رفتار كنم ) رو بزودي به تالار بحث و گفتگوي ازاد منتقل كنند . به نظرم همه سوالاتت رو يك جا دسته بندي و با مختصري توضيح راجع به كل مشكلاتت در تالار گفتگوي ازاد از نظر خوانندگان استفاده كن .

موقعیت
    تهران

پیشفرض

خانم فروزنده با تشکر از شما
    اما دلیل مطرح کردن سوالم در اینجا این بود که می خواستم مشکلم از نظر روانشناسی مورد اظهار نظر قرار بگیره .

navazani آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

در كتاب مردان مريخي زنان ونوسي خوندم مردان نيازمند اعتماد-پذيرفته شدن-قدر داني-تحسين-تاييد شدن-تشويق شدن هستند .
    من كه خودم يك مرد هستم به شما ميگويم كه هيچ چيز مثل قدر داني كردن از همسرتان وقتي به شما محبتي ميكند تاثير گذار نيست زيرا او متوجه ميشود شما متوجه محبت او شديد مثلا وقتي يك حمايت ساده از شما ميكند و يا به شما در كاري كمك ميكند از او تشكر كنيد و به او بگوييد من خيلي خوشحالم همسري مثل تو دارم من قدر محبتهاي تو را ميدانم . از خصلت هاي خوبش به او بگو ييد و به هيچ وجه خصلتهاي بد او را به رخش نكشيد.از ظاهر او تعريف كنيد مثل لباسهايي كه ميپوشه از چهرش.به او بگوييد كه تو بهترين تكيه گاه من هستي و هنگامي كه با تو هستم احساس امنيت و آرامش ميكنم.اين خيلي تاثير گذاره.خيلي جملات هست كه معنيش همون دوستت دارم هست اونا رو پيدا كن و بكار ببر مثلا اين مدت كه كنارم نبودي خيلي دلم گرفته بود حتي يك لحظه از يادم بيرون نرفتي. اينجوري هميشه يك جمله مشخص تكرار نميكني تا يكنواختي ايجاد شه.ولي حتما و حتما روزي يك بار بهش جمله دوستت دارم رو بگو اين خيلي مهم هست . به اين ترتيب كه وقتي در حال صحبت هستيد ناگهان براي چند ثانيه سكوت كن و در حالي كه به محل تلاقي ابرو هاش(بالاي بيني) خيره شدي با يك لحن آرام و موثر بهش بگو دوستت دارم.البته هميشه هم اينكار رو نكن مثلا يك دفعه ديگه ناگهان و با هيجان در حالي كه داري لبخند ميزني بپر بغلش كن محكم به خودت فشارش بده و لبهاش ببوس و بگو دوسستت دارم. مردها به تاييد شدن خيلي نياز دارند مثلا بهش بگو كه دست فرمونش خيلي خوب. هميشه هوشش رو تحسين كن بهش بگو تو خيلي زرنگ هستي . بهش بگو شانس آوردم كه خدا تو رو سر راه من قرار داد چون غير از تو عاشق هيچ كس ديگه اي نميتونستم بشم با اين حرف هم بهش گفتيد كه عاشقش هستيد و هم از اون يك انسان منحصر به فرد ساخته اي هم بهش اطمينان دادي كه هميشه بهش وفادار ميموني.
    البته اين نكته رو هم بگم كه جنبه انسانهابا هم فرق ميكنه بعضي ها رو تا يك ذره ازشون تعريف ميكني خودشون ميگيرن و فكر ميكنند خبري.اول جنبه همسرت رو بسنج بعد موارد بالا رو انجام بده . خوشبختانه نامزد من هرچي بهش محبت ميكنم خودش رو گم نميكنه و جنبش رو داره اميد وارم در مورد شما هم همينطور باشه.
    به اميد روزي كه همه عشقها حقيقي باشه

موقعیت
    تهران

پیشفرض

با سلام و تشکر از شما دوست عزسز تاریکی مطلق
    نظرات بسیار خوبی را مطرح کرده بودید حتما در مورد آن فکر می کنم .
    اگر باز هم پیشنهادی داشتید لطفا آن را برایم مطرح کنید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت