جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: شوهرم را چطور جذب کنم

parva آفلاین است تازه وارد

Lightbulb شوهرم را چطور جذب کنم

سلام لطف کنید کتابی رو به من معرفی کنید تا من بتونم رویه زندگیم رو عوض کنم و شوهرم رو بیشتر مجذوب خودم بکنم . کتابی که به زبان ساده تر توضیح داده باشه.من احساس می کنم که هنوز بلد نیستم چطور با شوهرم رفتار کنم می خوام خوب اموزش ببینم.
    با تشکر از راهنمایی شما
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 24-Oct-2008 انجام شده است

سید رحیم گشتی آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

به نام پروردگار
    بااهدای سلام
    سرکار خانم
    از اینکه می خواهید تغییراتی مثبت در زندگی تان ایجاد نمایید به شما تبریک می گویم.برای مجذوب کردن ایشان بهتر و آسانترین راه اینست که علائق ایشان را شناسایی کنید و در حد توان و ضرورت آنها را انجام داده وبر آورده سازید.تغییراتی را نیز در ارتباط زناشویی تان ایجاد کنید.
    اما در باره کتاب و اینکه بهر حال خواندن کتاب و وارد کردن کتاب به زندگی بسیار حائز اهمیت است یادآور می شوم که زحمت بکشید به به خیابان انقلاب بروید سری به کتاب فروشی رشد بزنید آنجا نه تنها یک کتاب بلکه کتابهای زیادی د رارتباط با موضوع پیدا خواهید کرد .کمی با ورق زدن کتاب ها علاوه بر سپری نمودن زمانی خوش د رکتابفروشی به نتایج و نظرات خوبی هم خواهید رسید.
    بعد از یافتن کتاب و خواندن آن می توانید خلاصه ای آن را در اینجا منعکس کنید تا دیگر عزیزان هم بی بهره نمانند.وبابی را باز نمایید تا دوستان خوانده هایشان رابرای دیگران بنویسند.
    اما ذکر این نکته هم ضروری است که فقط خواندن کتاب تغییرات ایجاد نمی کند بلکه اجرا آن می تواند اهمیت بیشتری داشته باشد و نکته ای ظریف هم وجود دارد که عرض می کنم.
    بهترین و ماندگدار ترین تغییرات - تغییر خود است .پس قبل از تغییر دیگران سعی کنید خودتان تغییر کنید.
    موفق باشید.

hamin آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

دوست عزیز
    من این ها را پیشنهاد می کنم:

کتاب رازهایی درباره ی مردان (یا آن چه زنان باید درباره ی مردان بدانند)
    کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی

و سخنرانی های بسیار جالب و آموزنده ی دکتر شاهین فرهنگ با موضوع "خانواده ی موفق" که در آن تفاوت های مردان و زنان و خواسته هایشان را توضیح می دهد (12 جلسه، 12 سی دی) که می توانید آن را به سایت فرهنگسرای پرسش سفارش دهید و خریداری کنید.

امیدوارم در پناه حق موفق باشید

shadi777 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام دوست خوبم
    من به شما کتاب(( ای هیشگی ترین با من بمان )) رو پیشنهاد میکنم که اثری هستش واقعا فوق العاده و البته ترجمه شده که چون الان کتاب پیشم نیست نمی تونم آدرس دقیقش رو بنویسم ولی در اولین فرصت آدرس دقیق کتاب رو برات می نویسم
    موفق باشید وخوشبخت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت