جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: بزرگ شدن سينه در مردان

امير سليمي آفلاین است تازه وارد

پیشفرض بزرگ شدن سينه در مردان

با سلام
    من 24 سال سن دارم از سن 15 سالگي سينه هاي من برجسته شد تا الان براي درمان هيچ كاري نكردم فقط از سن 18 سالگي به ورزش بدنسازي روآوردم تا از اين طريق سينه هايم را فرم دهم ولي تا به امروز موفق نشدم تا برجستگي سينه هايم را برطرف كنم خيلي در اذاب هستم فقط به من بگويد چه بايد بكنم فقط از جراحي مي ترسم چون مي ترسم بيهوش بشم و ديگه از بيهوشي خارج نشم خودم هم 6 سال است بعد خوابي دارم حتماْ براي خوابيدن بايد قرص مصرف كنم حال بنده با اين موقعيت بايد چه كنم:(

قدم:170
    وزن:85
    بيماري : بعد خوابي و استرس و اضطراب

در باره هزينه درمان توسط دارو و در باره هزينه جراحي هم توضيح دهيد ممنون:oops:

در آخر از آقاي دكتر حميد سجاد نشاني مطب و شماره مطب را حتماْ ذكر كنند تا يك وقت از ايشان بگيرم

alavi_342 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام {من هم این مشکل رو دارم لطفا من رو راهنمایی کنید Gynecomastia}

من یک پسر 25 ساله هستم و چند سالی هست که مشکلی داشتم و تاحالا به هیچ پزشکی مراجعه نکردم و به هیچ کسی چیری نگفتم
    سینه های من اندازه اش از حد معمولی بزرگتر در حدود 4 سانتی متر و روی بدنم هیچ مویی وجود نداره
    آیا این عوامل می تونه دلیل دو جنسه بودن من باشه؟ در ضمن اندام تناسلی من هیچ مشکلی نداره
    خواهشم می کنم در این مورود من رو راهنمایی کنید ///
    آیا روشی برای کوچک کردن سینه هام وجود داره ؟

مطالب تاپیک Gynecomastia را خواندم لطفا در مورد روشهای درمان اطلاعات بیشتری بدین
    آیا در مشهد امکان درمان یا جراحی هست ؟؟

منتظر جواب شما هستم .....خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید.

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض Re: بزرگ شدن سينه در مردان

نقل قول ارسالی توسط امير سليمي
    با سلام
    من 24 سال سن دارم از سن 15 سالگي سينه هاي من برجسته شد تا الان براي درمان هيچ كاري نكردم فقط از سن 18 سالگي به ورزش بدنسازي روآوردم تا از اين طريق سينه هايم را فرم دهم ولي تا به امروز موفق نشدم تا برجستگي سينه هايم را برطرف كنم خيلي در اذاب هستم فقط به من بگويد چه بايد بكنم فقط از جراحي مي ترسم چون مي ترسم بيهوش بشم و ديگه از بيهوشي خارج نشم خودم هم 6 سال است بعد خوابي دارم حتماْ براي خوابيدن بايد قرص مصرف كنم حال بنده با اين موقعيت بايد چه كنم:(

قدم:170
    وزن:85
    بيماري : بعد خوابي و استرس و اضطراب

در باره هزينه درمان توسط دارو و در باره هزينه جراحي هم توضيح دهيد ممنون:oops:

در آخر از آقاي دكتر حميد سجاد نشاني مطب و شماره مطب را حتماْ ذكر كنند تا يك وقت از ايشان بگيرم
    شما باید به پزشک غدد و یا جراح عمومی مراجعه کنید تا بنا به حال شما تصمیم مقتضی گرفته بشه...بعضی ها احتیاج به دارو...بعضی ها نیاز به جراحی و بعضی هم نیاز به هیچ کدام ندارند... ما نمی تونیم برای شما تصمیم بگیریم چون طبابت نمی تونیم انجام بدیم... فقط راهنمائی های کلی و اطلاعات کلی می تونیم بدیم...

بزرگ شدن خوش خیم پستان مردان ( Gynecomastia) ‏
    http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=501
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط alavi_342
    سلام {من هم این مشکل رو دارم لطفا من رو راهنمایی کنید gynecomastia}

من یک پسر 25 ساله هستم و چند سالی هست که مشکلی داشتم و تاحالا به هیچ پزشکی مراجعه نکردم و به هیچ کسی چیری نگفتم
    سینه های من اندازه اش از حد معمولی بزرگتر در حدود 4 سانتی متر و روی بدنم هیچ مویی وجود نداره
    آیا این عوامل می تونه دلیل دو جنسه بودن من باشه؟ در ضمن اندام تناسلی من هیچ مشکلی نداره
    خواهشم می کنم در این مورود من رو راهنمایی کنید ///
    آیا روشی برای کوچک کردن سینه هام وجود داره ؟

مطالب تاپیک gynecomastia را خواندم لطفا در مورد روشهای درمان اطلاعات بیشتری بدین
    آیا در مشهد امکان درمان یا جراحی هست ؟؟

منتظر جواب شما هستم .....خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید.
    اون مسائل دلیل بر دوجنسی بودن شما نیست...مسائل دیگری لازم است...که مهمترین اونها عدم هماهنگی دستگاه تناسلی شما با ظاهر شما هست...دو جنسی واقعی به این مفهوم که هم بیضه وجود داشته باشه و هم تخمدان ها... بسیار نادر است

تعریف دوجنسی های کاذب و واقعی(مقالات) - ایران سلامت
    http://forum.iransalamat.com/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%84%D9%88%DA%98%DB%8C-1097/%D8%AA%D8%B9%D8%B1%DB%8C%D9%81-%D8%AF%D9%88%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B0%D8%A8-%D9%88-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%DB%8C-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-2286/#post7698

قضاوت در باره نحوه برخورد با مشکل بزرگ بودن سینه ها شما با ما نیست...چون امکان طبابت کردن نداریم...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت