جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: من باردارم؟

رازدار آفلاین است تازه وارد

پیشفرض من باردارم؟

خواهش می کنم هر کسی اطلاعات دقیق داره به من کمک کنه.
    قبلا دارای کیستهای متعدد تخمدان بودم که با استفاده از دارو رفع شده.کم کاری تیروئید هم داشتم که آن هم با دارو رفع شده است. یک بار سقط جنین داشتم .دوماهه که برای حامله شدن پیشگیری نمی کنم .در ماه سوم با اطلاعاتی که داشتم سکس داشتم .زمانیکه باید پریود می شدم این اتفاق نیفتاده از چک بیبی استفاده کردم البته قبل از فرا رسیدن زمان پریودی حدودا سه روز قبلش منفی بود . دقیقا روزی که باید پریود می شدم آزمایش خون دادم که عدد 4 را نشان میداد الان چهار روزه که از زمان قاعدگی می گذره ولی خبری نیست آیا من آزمایش خون را زود انجام داده ام ؟ آیا باید دوباره تکرار کنم ؟ این را هم بگویم من همیشه قبل از پریودی دل درد - احساس تهی بودن در شکم و درد سینه داشتم اما این ماه هیچ یک از این علایم را هم نداشتم. قاعدگی منظمی هم دارم . خواهشا زودتر جواب دهید.

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

خانمی که پریود منظم دار ه.. و پریودهم نشده و مقاربت به قصد بچه دار شدن داشته.. به اولین چیزی که باید فکر کنیم حاملگی هست. قائده انجام اون تست ها.. چه خانگی و چه در آزمایشگاه اینه که حد اقل 23 روز از آخرین آخرین بارداری شما گذشته باشه
    و گرنه قابل اعتماد نیست و باید تکرار بشه. در مورد شما بهتره بعد از 23 روز تکرار کنید که احتمالا تا الان بیشتر هم شده
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت