جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: ممکنه باردار باشم؟

moayedi آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ممکنه باردار باشم؟

من پریود منظمی دارم این ماه جلوگیری طبیعی داشتم دوره پریودم معمولا 23 تا 25 روزه است اولین روز آخرین پریودم 15 فروردینه این ماه هنوز پریود نشدم یه بار جلوگیری اورژانسی با 2 عدد قرص لونژیل در فاصله ی درست 12 ساعت داشتم. ممکنه دلیل تاخیر پریودم مصرف این قرصها باشه؟ چند بار هم از بی بی چک استفاده کردم و منفی بود با این حال ممکنه باردار باشم؟ لطفا جواب بدین خیلی اورانسیه راستی من بهمن ماه سال گذشته یه سقط خود به خودی داشتم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

نکفته اید که قرصهای اورژانس را درچه زمانی از سیکلتان مصرف کرده اید در صورتی که در اواخر سیکل مصرف کرده اید ممکن است تاخیر پریود نیز رخ بدهد. در صورت تاخیر بیش از 10روز از زمان مصرف قرصها، ازمایش بتا hcg بدهید

rasooly.h آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام
    من با نامزدم روز دوم تیر سکس داشتم که روز بیستم میشد.ولی دخول صورت نگرفته و فقط تماس آلت ها بود.پیش آب خارج شده و انزالی هم نبوده و من تقریبا 18 ساعت بعد قرص اچ دی مصرف کردم(روش اورژانسی) و تقریبا 3.4 روز زودتر پریودشدم یعنی 8 روز بعدازسکس ولی 2روز قبلش احساس میکنم لکه دیدم اما مطمئن نیستم . من 10 روزه بودم البته ارثیه . که این سری 6 روز طول کشیده(اگر از هشت تیر حساب کنم).حالا با این اوصاف میخواستم بدونم امکان بارداری هست یا نه؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط rasooly.h مشاهده موضوع
    سلام
    من با نامزدم روز دوم تیر سکس داشتم که روز بیستم میشد.ولی دخول صورت نگرفته و فقط تماس آلت ها بود.پیش آب خارج شده و انزالی هم نبوده و من تقریبا 18 ساعت بعد قرص اچ دی مصرف کردم(روش اورژانسی) و تقریبا 3.4 روز زودتر پریودشدم یعنی 8 روز بعدازسکس ولی 2روز قبلش احساس میکنم لکه دیدم اما مطمئن نیستم . من 10 روزه بودم البته ارثیه . که این سری 6 روز طول کشیده(اگر از هشت تیر حساب کنم).حالا با این اوصاف میخواستم بدونم امکان بارداری هست یا نه؟
    روش اورژانسی رو درست و کامل استفاده کنین امکان حاملگی وجود نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت