جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: عقب افتادن پریود

fly2heaven آفلاین است تازه وارد

پیشفرض عقب افتادن پریود

با سلام خدمت شما
    دختری 22 ساله هستم نوزدهم ماه پیش با نامزدم نزدیکی مختصری داشتم که دخول به هیچ وجه انجام نشد فقط در انتها حس کردم مقداری از آب منی به طرف واژن سرازیر شد. بنده دوره ماهانه 27 روزه دارم و در ماه قبل چهارم یا پنجم شروع شده بود و این ماه باید اول یا دوم ماه شروع میشد که متاسفانه نشده . تست baby check را انجام دادم که جواب منفی بود . در ضمن باید بگم بعد از اون نزدیکی تا 3 یا چهار روز لکه بینی داشتم.
    این موضوع من رو خیلی نگران کرده خواهش میکنم من رو راهنمایی بفرمائید

پیشاپیش از راهنمای شما عزیزان سپاسگذارم

anjeloos آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

خانم fly2heaven
    به نظر من دليل عقب افتادن زمان پريود شما استرس واضطراب شماست اين مساله يه دفعه براي نامزد من هم پيش اومده بود كه حدود 10 روز بخاطر همين استرس تاخير داشت ٍ براي اينكه خيالتون راحت بشه به يه دكتر زنان مراجعه كنيد وبگيد براتون ازمايش حاملگي بنويسه وزياد فكرتون رو ناراحت نكنيد8)در ضمن زمان نزديكي در طي يه دوره ماهانه مهمه يعني اگه در زمان تخمك گذاري باشه احتمال حاملگي زياده:wink:

مهر63 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

جاي نگراني نيست!

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض Re: درخواست کمک فوری))))))))))))

نقل قول ارسالی توسط fly2heaven
    با سلام خدمت شما
    دختری 22 ساله هستم نوزدهم ماه پیش با نامزدم نزدیکی مختصری داشتم که دخول به هیچ وجه انجام نشد فقط در انتها حس کردم مقداری از آب منی به طرف واژن سرازیر شد. بنده دوره ماهانه 27 روزه دارم و در ماه قبل چهارم یا پنجم شروع شده بود و این ماه باید اول یا دوم ماه شروع میشد که متاسفانه نشده . تست baby check را انجام دادم که جواب منفی بود . در ضمن باید بگم بعد از اون نزدیکی تا 3 یا چهار روز لکه بینی داشتم.
    این موضوع من رو خیلی نگران کرده خواهش میکنم من رو راهنمایی بفرمائید

پیشاپیش از راهنمای شما عزیزان سپاسگذارم
    اگر تست بارداری خانگی را درست انجام داده باشید و منفی بوده ...بارداری وجود ندارد... مضافا بر اینکه روش مقاربت شما هم چندان مطمئن برای تشکل نطفه نبوده...

بعد از بارداری محتملترین علتی که باعث عدم پریود شدن می شود استرس و اضطراب هست...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت