جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: عقب افتادن پریود 17 روز

Paria_1985 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض عقب افتادن پریود 17 روز

با سلام آقای دکتر من با همسرم روز 5 فروردین نزدیکی داشتم ولی کاندوم ترکید و از اونجایی که مسافرت بودیم قرص ld گیرم نیومد و داروخانه یک قرصی بهم داد که فقط دو تا بود توی پک ولی اسمشو یادم نمیاد بعد از اون من روز 10 فروردین آزمایش خون بارداری دادم ولی منفی بود و فرداش بمدت 3 روز پریود شدم ولی الان با گذشت 17 روز هنوز پریود نشدم حالتهای پریود رو دارم ولی هنوز اتفاقی نیافتاده. بیبی چک هم استفاده کردم منفی بود.
    5-6 ماه پیش دکتر که برام سونو کرد گفت که روی تخمدانهام چند تا کیست کوچک دارم ممکنه به خاطر اون باشه؟ و اینکه این کیستها برای چی بوجود اومده؟

در ضمن باید بگم که من اصولا پریود منظمی ندارم ولی هیچوقت اینقدر عقب نیافتاده بود

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

خانم هائی که پریود نامنظم دارند نه میشه زمان تخمک گذاری رو حدس زد و نه می توان زمان اولین تست تشخیص بارداری را مشخص کرد... معمولا در این شرایط توصیه میشه یک ماه بعد از بارداری تست بارداری بدهند. در مورد شما اطلاعاتتون نشون نمیده که باردار باشید . بهتره به سایر دلائل عقب افتادن قائدگی فکر کنید. ولی این نگرانی ها
    بیشتر برای قائدگی های منظم صدق می کنه در مورد شما که هیچ وقت منظم نبوده حالا که تست بارداری منفی بوده و قائدگی عقب افتاده دارید علت مشخص است...که باید در اولین فرصت به پزشک زنان مراجعه کنید تا علت را پیدا کنند. بااینحال در باره علل تاخیر بارداری قبلا صحبت شده بد نیست بخونید. استرس و اضطراب در راس این علل هست. اگر وضع به همین ترتیب ادامه دارد اجازه دهید 3 ماه بگذرد اگر بهتر نشذ به پزشک زنان مراجعه کنید

علل تاخیر قائدگی
    عواملي كه باعث قطع موقتي پريود ميشوند

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت