جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: سوال: تاخیر پریود؟

mones_1363 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض سوال: تاخیر پریود؟

سلام ...
    من پریود نامنظمی دارم و ماه قبل 21 فروردین پریود شدم ...روز 24 فروردین که به نظرم پریودم خیلی کم شده بود و لکه های کوچیک شده بود با نامزدم نزدیکی کردم ... آب منی داخل واژن ریخته نشد .
    الان یکماه گذشته ... انتظار داشتم 24 دوباره پریود بشم اما پریود نشدم ....
    تست بارداری انجام دادم اما جواب منفی بود .
    هر از گاهی از روز؛ ناحیه سمت راست شکمم... تخمدان راست به شدت درد میگیره و انگار چیزی مثل مشت دست باز و بسته میشه ... گاهی هم دل درد مثل زمان پریودی میگیرم اما هنوز پریود نشدم .

در ضمن از دهانه ی مهبل ... ماده ای مثل کرم مرطوب کننده با رنگ سفیده تیره ترشح میشه .

مشکل از کجاست که پریود نمیشم ... و چه غذا یا موادی بخورم که دوباره پریود بشم

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

یه چند روز قرص ضد حاملگی بخورید و قطع کنید پریود میشید اگر نشدید باید مراجعه پزشکی داشته باشید

mahdizade آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام
    من پریود نا منظمی دارم که فکر میکنم علتش چاقی باشه البته خیلی چاق نیستم، اما هربارکه 2-3کیلو لاغر میشم پریودم منظم میشه
    الآن که آخر شهریوره من از تیر پریود منظم وبسیار طبیعی دارم و دو ماه ونیم دیگه 15 اذرعروسیمه اما میخوام برای یک سال جلوگیری کنم ،
    با این شرایطم چه کار باید بکنم؟

دكتر رويا آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    دوبي

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط mahdiezahra مشاهده موضوع
    با سلام
    من پریود نا منظمی دارم که فکر میکنم علتش چاقی باشه البته خیلی چاق نیستم، اما هربارکه 2-3کیلو لاغر میشم پریودم منظم میشه
    الآن که آخر شهریوره من از تیر پریود منظم وبسیار طبیعی دارم و دو ماه ونیم دیگه 15 اذرعروسیمه اما میخوام برای یک سال جلوگیری کنم ،
    با این شرایطم چه کار باید بکنم؟

با سلام
    در موارد چاقی موارد پیش ساز هورمونی در سلولهای چربی پوست تبدیل به استروژن میشوند و بالاتر رفتن این هورمون موجب بهم خوردن سطح هورمونی و خونریزی غیر طبیعی می گردد

در مورد شما استفاده از قرصهای ضد بارداری ال دی ... بهترین گزینه برای پیشگیری از بارداری می باشد

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت