جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: تاخیر در پریود

mehrnoosh66 آفلاین است تازه وارد

Post تاخیر در پریود

من حدود 28 روز پیش نزدیکی مشکوک بدون دخول داشتم اما برای احتیاط 1ساعت بعد 4 عدد قرص LD مصرف کردم اما بدلیل حالت تهوع شدید از مصرف 4 عدد بعدی در 12 ساعت بعد خودداری کردم. 4 روز بعد از این مسئله بعد از نزدیکی که منجر به پاره شدن پرده بکارت شد خونریزی شدیدی داشتم که پس از مراجعه به دکتر علت خونریزی رو هم پاره شدن پرده بکارت و هم مصزف 4 عدد قرص LD تشخیص دادند و انجام تست بارداری رو هم بهم پیشنهاد کردند.
    من بعد از 1 هفته تاخیر در پریود در موعد مقرر و گذشت 23 روز از آخرین روز قاعدگی قبلی تست بارداری رو هم از طریق baby check و هم آزمایش خون انجام دادم جواب هر دو تست منفی بود.اما هنوز پریود نشدم و تنها دردهایی در ناحیه زیر شکو و کمر احساس میکنم مشابه دردهای قبل از پریود.
    آیا با وجود منفی بون هر دو تست باز هم امکان بارداری وجود داره؟ و اگر نه دلیل تاخیر در پریودم چیست؟ آیا ممکن احتمال بارداری خارج از رحم وجود داشته باشه؟
    خواهش می کنم راهنماییم کنید چون بابت تاخیر در پریودم و احتمال بارداری استرس زیادی دارم.
    باتشکر فراوان.

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

با سلام نگران نباشید احتمالا استرس شدید موجب تاخیر در پریود شده است اگر هر دو آزمایش منفی بوده است احتمال بارداری شما حدود صفر است بعد از چند روز خود بخود پریود خواهید شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی