جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: بارداري در دوران پريود؟

dakhme1380 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض بارداري در دوران پريود؟

با عرض سلام و خسته نباشيد.
    1.پريود همسر من تا 4 دوره پيش تقريبا منظم بود(معمولا 25-26 روزه) در 2 دوره متوالي به دليل نزديكي مشكوك از HD استفاده كردند و الان 2 دوره است كه عادت ماهانه ايشان نا منظم شده به طوري كه پريود آخر 20 روزه بود و تاريخ شروع اون 15/6.روز 17ام ايشان با همان دستمالي كه من پيش آبم را با اون پاك كردم(البته من قبل از آمدن پيش أب چندين بار ادرار كرده بودم) شروع به پاك كردن اندام تناسلي و دهانه ي واژن خود كرد.احتمال بارداري براي همسر من وجود داره يا نه؟با اين توضيح كه خونريزي اون تا 2 روز بعد هم ادامه داشته.اگر احتمال بارداري وجود دارهُ چقدره؟
    2.به طور كل در پريود نامنظم كه معمولا بين 27-20 هست.اگر در روز سوم نزديكي مشكوك صورت بگيره و مني روي اندام تناسلي ريخته بشه احتمال بارداري تا جقدر وجود داره؟
    ببخشيد كه اينقدر با توضيح جزييات سوال ميكنم.براي من خيلي مهمه كه تا 5 سال آينده صاحب فرزند(اون هم نا خواسته) نشيم.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

-احتمال بارداری وجود نداره چون مقاربت با زمان تخمک گذاری فاصله داشته و دیگه اینکه از روش اورژانسی هم استفاده کردین که اگه درست استفاده کرده باشین 100% جلوی تشکیل نطفه رو میگیره
    - پریود همسر شما نامنظم نیست... پریود های نامنظم تعریف دیگری دارد...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت