جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: احتمال حاملگی و Pco

peyman609 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض احتمال حاملگی و Pco

سلام. با اینکه موضوعات مشابه سوال بنده زیاد بود، ترجیح دادم بپرسم تا شاید علت مشکل کشف شود. بنده چند سال است که به دلیل بیماری Pco از قرص های سیپروترون کمپاند و فیناستراید استفاده می کنم، ولی نه به هنگام عادت ماهیانه. 2 ماه پیش یک نزدیکی بدون دخول داشتم که حدود یک هفته پس از اتمام قاعدگی بود و یادم نیست که سیپروترون استفاده کرده بودم یا نه. پس از آن، ماه اول قاعدگی با خون کم داشتم ولی ماه دوم با خونریزی طبیعی. ولی حدود 1 ماه است که به شدت حالت تهوع دارم که معمولا عصرها به وجود میاد و البته احساس گنده شدن شکم! و تقریبا هیچ کدام از سایر علائم حاملگی رو ندارم. ولی لک بینی ام زیاد است. می تونید بگید مشکلم چی میتونه باشه؟ امکان حامله شدن هست؟ یکی از دوستام اسم از حاملگی خارج از رحم برد که خیلی فکرمو به هم ریخته. لطفا سریعتر جواب بدید. مرسی.
    آخرین ویرایش توسط peyman609 در تاریخ 27-Oct-2008 انجام شده است

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

شما حتما باید هرچه زودتر ازمایش حاملگی بدهید

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط دکتر رویا پورقربان مشاهده موضوع
    شما حتما باید هرچه زودتر ازمایش حاملگی بدهید
    می تونین بیشتر توضیح بدین زودتر؟ چون نزدیکی من یه جوری بود که حتی احتمال تماس منی یا آلت شریک جنسی با مبهل در حد صفر بود یعنی بیشتر اورال بود. چرا یک چنین امکانی هست؟ مگه پریود شدن نشون نمی ده که حامله نیستم؟
    آخرین ویرایش توسط peyman609 در تاریخ 27-Oct-2008 انجام شده است

Thumbs down

نقل قول ارسالی توسط peyman609 مشاهده موضوع
    می تونین بیشتر توضیح بدین زودتر؟ چون نزدیکی من یه جوری بود که حتی احتمال تماس منی یا آلت شریک جنسی با مبهل در حد صفر بود یعنی بیشتر اورال بود. چرا یک چنین امکانی هست؟ مگه پریود شدن نشون نمی ده که حامله نیستم؟
    جناب دکتر رویا پور قربان
    حتما می دونین که طرز برخورد پزشک با بیمار خیلی مهمه و تمام جملات یک پزشک کلمه به کلمه باید حساب شده باشه. فکر نمی کنین وقتی احساس مسئولیت کردین و یک پست رو جواب دادین و یک جمله کاملا بی حساب و کتاب و مبهم گفتین دیگه لازم نیست پیگیر قضیه باشین؟ درسته اینجا یک دنیای مجازیه ولی خوب شما که وارد این دنیا شدین و شرایط اونو قبول کردین باید تا آخرش باشین و بیمار مجازی خودتون رو تنها نذارین. من تا برم دکتر 2 روز طول کشید، تو این 2 روز من 3 کیلو لاغر شدم. نمی دونید چه وضعی پیدا کرده بودم با جمله شما. وقتی رفتم دکتر و شرایط خودمو گفتم بهم خندید! و فقط با اصرار من نوشت برم سونوگرافی، ولی هنوز جمله مختصر و مفید! شما تو ذهنم می چرخید. تو سونوگرافی همه چیز نرمال بود و حتی Pco من هم برطرف شده بود! به هر حال از شما که یک متخصص هستید خیلی بیشتر از این انتظار میره...

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل...

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

با سلام
    با تشکر از نظرات دوستان
    من متاسفانه چند وقتیه که بعلت مشغله بسیار زیاد خیلی فرصت نمی کنم به سایت سر بزنم و از این بابت از دوستان عزیز معذرت خواهی میکنم . هر چند پاسخهای صریح جناب دکتر سجاد و سایر همکاران همیشه در اسرع وقت نیاز بیماران را مرتفع نموده است .

در ادامه مطلب باید توضیح بدهم که هیچ موردی حتی خونریزی وجود حاملگی را رد نمیکند . مگر خونریزی دقیقا در وقت پریود و کاملا مثل همیشه بوده باشد . تعداد افرادی که خونریزی اوایل حاملگی را با پریود اشتباه میگیرند کم نیست و گاها این بی توجهی موجب بروز عوارض و خطرات اسفناک و غیر قابل جبران میشود و لذا در هر خانمی که فعالیت جنسی داشته است حتما باید احتمال حاملگی در نظر گرفته شده و رد شود . و ساده ترین و کم هزینه ترین راه برای اینکار انجام تستهای بارداری خانگی می باشد .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی