جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 7 از 7 مجموع

موضوع: احتمال حامله شدن

donya1365 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض احتمال حامله شدن

سلام: میدونم سوالم تکراریه ام اماخواهش میکنم منو راهنمایی کنید، حدود 2 هفته پیش با نامزدم سکس داشتم دخول انجام نشد اما منیشو لای باسنم ریخت و منم بلا فاصله خودمو شستم. اما میترسم منی با التم تماس پیدا کرده باشه ،حالا با توجه به اینکه من هنوز باکره ام و عادتم هم 18امبود و هنوز پریود نشدم احتمال داره من حامله شده باشم؟ خیلی استرس دارم کمکم کنید.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

بکارت مانع باردار شدن نیست. زمان مقاربت و تماس جنسی اهمیت داره. چون باید مشخص باشه که با تخمک گذاری چقدر فاصله داشتین.نوع پریود هم باید مشخص باشه که منظم هست یا نامنظم. اگر منظم هست تخمک گذاری همیشه 14 روز قبل از اولین روز قائدگی هست. قادگی های بین 21 روز تا 35 روز منظم حساب می شود.
    چون اطلاعات مورد نظر رو نداریم و وقت پیگیری هم نداریم تست بارداری از داروخانه خریداری کنید نسخه نمی خواد. اگر درست انجام دهید قابل اطمینان است. اولین علت خانمی که قائده نمیشه و مقاربت داشته بارداری هست... در شرایط شما احتمال ورود اسپرم وجود داره..هر چند کمه. اگر بارداری در کار نباشه دومین علت استرس و اضطراب باردار شدن است. بهتره مطالب ما رو بخونید تا اعتماد به نفس بیشتری در این زمینه داشته باشید

تخمین زمان تخمک گذاری به منظور (پیشگیری از بارداری و یا تشکیل نطفه)
    تخمین زمان تخمک گذاری به منظور (پیشگیری از بارداری و یا تشکیل نطفه)
    بررسی احتمال تشکیل نطفه و تشخيص بارداري
    بررسی احتمال تشکیل نطفه و تشخيص بارداری
    لقاح و باروری ( مراحل طبیعی )
    لقاح و باروری ( مراحل طبیعی )
    تست حاملگی(مقالات)
    تستهاي حاملگي خانگي (مقالات و گزارشات)
    تشخیص بارداری- تست BHCG (مقالات)
    تشخیص بارداری- تست BHCG (مقالات)

عواملي كه باعث قطع موقتي پريود ميشوند
    تاخیر در شروع پریود-پریودنشدن بعضی از ماه ها(مقالات)

koala آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام وتشکر به خاطر مطالب اموزنده سایت شما.من و نامزدم در روز 17 تیر نزدیکی بدون دخول داشتیم فردای ان روز من پریود شدم .اما من سرگیجه و حالت تهوح صبحگاهی و نفخ شکم و درد زیر شکم دارم.ازمایش خون hcg هم دادم جوابش منفی بود اما من خیلی نگرانم باردار نباشم البته من کیست تخمدان هم دارم.ایا به تست های خانگی و ازمایش خون منفی باز احتمال بارداری هست ؟..ضمنا من باکره هستم. من خیلی ترسیدم لطفا من را راهنمایی کنید.

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط koala مشاهده موضوع
    با سلام وتشکر به خاطر مطالب اموزنده سایت شما.من و نامزدم در روز 17 تیر نزدیکی بدون دخول داشتیم فردای ان روز من پریود شدم .اما من سرگیجه و حالت تهوح صبحگاهی و نفخ شکم و درد زیر شکم دارم.ازمایش خون hcg هم دادم جوابش منفی بود اما من خیلی نگرانم باردار نباشم البته من کیست تخمدان هم دارم.ایا به تست های خانگی و ازمایش خون منفی باز احتمال بارداری هست ؟..ضمنا من باکره هستم. من خیلی ترسیدم لطفا من را راهنمایی کنید.
    تست بارداری را باید وقتی انجام دهید که 23 روز از آخرین روز آخرین قائدگی شما گذشته یاشه وگرنه قابل اعتماد نیست... اگر این شرط رو رعایت کردین و تست منفی بوده... حامله نیستید... بقیه مسائلی که باع نگرانیتون شده
    ربطی به بارداری نداره... با اینحال اگر همچنان نگران هستید که ( گرچه توضیح شما در باره نوع مقاربت چندان حکایت از احتمال بارداری نداری...) 1 هفته بعد از تست اخیرتون تست دیگری انجام دهید..

تست حاملگی(مقالات)
    تستهاي حاملگي خانگي (مقالات و گزارشات)
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

koala آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با تشکر از جواب شما. ابا راهی وجود ندارد که من قبل از زمان پریود مطلع بشم؟تست خون نمیتواند جوابگو باشد تا قبل از زمان پریودم؟

دکتر ملک زاده آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط koala مشاهده موضوع
    با تشکر از جواب شما. ابا راهی وجود ندارد که من قبل از زمان پریود مطلع بشم؟تست خون نمیتواند جوابگو باشد تا قبل از زمان پریودم؟
    راه همان انجام تست خون بارداری است

دکتر ملک زاده آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

با انجام تست میتوانید از نگرانی خارج شوید
    احتمال باردار بودن شما ضعیف است

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی