جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: احتمال بارداری

vahidscooter آفلاین است تازه وارد

پیشفرض احتمال بارداری

من 2 ماه پيش با دوست دخترم سكس داشتم و توي حموم آب مني خودمو رويه سينه دوستم ريختم بعد از اون ترسيدم كه آب حموم آب مني من به طرف واژن دوستم برده باشه بعد از اين 2 ماه در دوره پريوذي اون پريوديش به 5 روز هم كشيده و خيلي ميترسم آيا امكانش هست؟
    در ضمن يه هفته پيش هم سر نوك سينه اون مايع سفيد خيلي كمي بيرون مياد من خواهش ميكنم منو هر چي زودتر راهنماپي كنيد

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

بیشترین احتمال بارداری همیشه در چند روز قبل تا چند بعد از زمان تخمک گذاری هست. زمان تخمک گذاری 14 روز قبل اولین روز پریود همیشگی هست ...اگر پریود منظم باشه... اگه نامنظم باشه زمان تخمک گذاری رو نمیشه حدس زد. هر چقدر از آن حدود زمانی فاصله بگیریم احتمال بارداری کم میشه...

اگه مقاربت شما حول و حوش زمان تخمک گذاری اون خانم باشه و اگه احساس میکنید که ممکنه اسپرم ها با دستگاه تناسلی تماس داشته...احتمال بارداری وجود داره هذ چند احتمالش خیلی کمه

مهم اولین پریود هست و نه پریود های بعدی اگه اولین پریود تاخیر داشته باشه قائدتا به اولین چیزی که شک میکنیم بارداری هست...اگه بارداری در کار نباشه مسائل دیگری مثل اضطراب در کار هست.خروج مایع سفید دلیلی بر تشکیل نطفه نیست
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت