جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: احتمال بارداری با قرص های یاسمین

feyzi78 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض احتمال بارداری با قرص های یاسمین

من براي اولين بار قرص ياسمين و به ظاهر آلماني آن را از روز دوم پريود مصرف كردم.و به طور اتفاقي درست روز چهاردهم عادت ماهانه ، يعني وقتي چهارده روز از شروع پريودم مي گذشت نزديكي بدون حفاظت با همسرم داشته ام. از طرفي من دقيقا نمي دانم كه روز اول يا دوم پريود من چه روزي است . چون از روز دوم خونريزي شديد ماهانه من شروع شد ، من هم از روز دوم شروع به خوردن قرص ياسمين كردم.اما با شروع اين قرصها لكه بيني و خونريزي اندك ماهانه من تمام نشد كه نشد... هروز لكه بيني و خون كم.... درست روز چهاردهم دوره قاعدگي يعني وقتي كه حدود چهارده عدد قرص مصرف كرده بودم نزديكي بدون حفاظت صورت گرفت . با اين كه خيالم از بابت قرص راحت بود ولي بعد از اين كار دچار استرس شده ام. الان هم چهل و هشت ساعت گذشته و تا حالا هر شب قرص هايم را خورده ام. كاري از دستم برمي آيد كه مشكلي برايم پيش نيايد؟ يعني احتمال دارد خداي نكرده حامله شوم؟نا گفته نماند تا روز چهاردهم هيچ رابطه جنسي بوجود نيامد و همين يك بار ، باعث شده كه لكه بيني من هم تمام شود. ممكن است حاملگي اتفاق افتاده باشد؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

معمولا قرص جلوگیری از روز پنجم شروع میشود و ازمایش خون مطمئن ترین راه تشخیص بارداری است و14 مانده به قاعدگی بعدی روز تخمکگذاری میباشد

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت