جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: آیا حامله ام؟

مستانه2000 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض آیا حامله ام؟

من تست بیبی را انجام داده ام. نزدیک 15 روز از روز نزدیکی مشکوک من می گذرد. این نزدیکی 12 روز بعد از اولین روز پریود من بود. من شب 24 ماه پریود شدم و 12 روز بعد نزدیکی داشتم . چون فکر می کردم در دوران تخمک گذاری قرار ندارم متأسفانه از روش اورژانسی استفاده نکردم. امروز که حدودا یک ماه از پریود من گذشته و ÷ریود نشدم از تست بیبی استفاده کردم.
    طبق دستور نوار تست را 10 ثانیه در ادرار قرار دادم در ناحیه کنترل نوار در ده ثانیه اول دو خط خیلی خیلی کمرنگ تشکیل شد.بر اساس دستور روی جلد 5 دقیقه منتظر ماندم .بعد 5 دقیقه نوار بالایی بنفش پر رنگ شد و نوار پایینی همچنان کمرنگ بود آیا نتیجه این تست مثبت است؟ لطفاً مرا راهنمایی کنید با تشکر

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

اگه تست رو درست انجام داده باشد و مخصوصا اگه در زمان توصیه شده انجام داده باشید... قائدتا باید تست منفی باشه..چون آشکار شدن یک نوار دال بر بارداری نیست.بیشترین زمان احتمال ایجاد نطفه از 2 تا 3 روز قبل تا 2 تا 3 روز بعد از تخمک گذاری ( 14 روز قبل از شروع پریود بعدی) ... هست.اما اگه به هر ترتیب قصد بررسی بارداری وجود داره.. بله باید 23 روز از آخرین روز اخرین بارداری گذشته باشه... قبل این 23 روز هم ممکنه اون تست ها چیز هائی رو نشون بدن اما قابل اعتماد نیستند

بر حسب ميزان هورمون موجود در ادرار نتيجه مثبت بصورت 2 خط قرمز حدود 40 ثانيه بعد ظاهر مي شود. تا پنج دقيقه اگر رنگي ظاهر نشد دليل بر منفي بودن آزما يش است.ظهور رنگ
    در فاصله 5 تا 10 دقيقه مشكوك بوده و چند روز بعد تكرار شود. هر نتيجه اي بعد از 10 دقيقه فاقد ارزش است.
    مثبت: آشكار شدن دو نوار رنگي در نواحي كنترل و پائين تر از آن
    منفي: آشكار شدن تنها يك نوار رنگي در ناحيه كنترل
    شدت رنگ بستگي به مدت زمان حاملگي دارد.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت