جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: قصد بارداری - ترس از آنفلو آنزای خوکی

atena2 آفلاین است تازه وارد

Smile قصد بارداری - ترس از آنفلو آنزای خوکی

من 30 ساله و شاغل هستم. در شغلم ارباب رجوع ندارم. اما همسرم در محلی کار می کند که با افراد زیادی در تماس است.
    با توجه با احتمال شیوع آنفولانزای خوکی در پاییز ، آیا من می توانم در این ماه یا مهر اقدام به بارداری کنم؟ آیا خطری زنان باردار و جنین شان را تهدید نخواهد کرد؟
    در ضمن من خیلی ضعیف هستم و کوچکترین بیماری مرا از پا می اندازد . و با وجودیکه بیشتر از دیگران به بهداشت اهمیت می دهم و دائم در حال شستن دست هستم ، مرتب دچار عفونت اداری و کلیه می شوم
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 24-Aug-2009 انجام شده است

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

شما هر زمان که دوست دارید باردار شوید ولی اقدامات پیشگیری کننده را انجام دهید که در همین انجمن صحبت کردیم

به زنان باردار توصیه می شود از نزدیک شدن به افرادی که از سفر حج بر می گردند خود داری کنند . ( در واقع حتی اگر همسر و مادر و پدر شما به سفر حج رفته اند حداقل به مدت ده روز از این افراد دوری کنید . )
    مادران ببادار نباید در بخش های عفونی بیمارستانها و مراکزی که تجمع افراد زیاد در آنجا وجود دارد شرکت کنند .

البته به هیچ وجه توصیه نمی کنیم که در انجام فعالیت های عادی مانند رفتن به محل کار ، مسافرت و در حمل و نقل عمومی ، و یا شرکت در حوادث و تجمعات خانواده محدودیت ایجاد کنید مگر آنکه یک اپیدمی در میان این موارد ذکر شده مشاهده شده باشد .

* ما به زنان موارد زیر را جهت جلوگیری از آنفلوآنزای خوکی پیشنهاد می کنیم :
    مهمترین اصل رعایت بهداشت فردی است . زنان باردار باید سعی کنند که از دست دادن به دیگران خود داری کنند . همچنین قبل از آنکه دست خود را به دهن ببرند دست های خود را بشویند .

از نزدیک شدن و تماس در هر جا و به هر فردی که مشکوک به آنفلوآنزای خوکی است ، اجتناب کنید .
    اگر با اشخاصی برخورد کردید که مشکوک به آنفولانزا ی خوکی است با نظر پزشک و مشورت با او از داروهای antiviral استفاده کنید . البته حتما مصرف دارو باید با نظر متخصص عفونی و متخصص زنان زایمان باشد و خطرات و منافع احتمالی آن را محاسبه کرده باشند .

از حضور در سالن های ورزشی و سینماها که با تجمع افراد زیادی در این مکانها همراه است خود داری کنید .
    در حالت عادی نیازی نیست که از اعضای خانواده خود (همسران و کودکان) دوری کنید مگر آنکه این افراد مشکوک و یا مورد ثابت شده آنفلوآنزای خوکی باشند .
    بارداری - بیماری انفولانزای خوکی
    بارداری - بیماری انفولانزای خوکی
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت