جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: درمان عفونت ادراری در هفته 4

Shamsi2364 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض درمان عفونت ادراری در هفته 4

سلام

از اوائل مرداد متوجه وجود عفونت در رحم شدم به دکتر مراجعه کردم هم عفونت شديد و هم زخم داشتم دوره درمان را شروع کردم بعد از اتمام داروها مدت 5 روز علامت بيماري نداشتم که در اين مدت يکبار نزديکي داشتم و همون باعث بارداريم شده بعد از 5 روز دوباره علائم عفونت رو داشتم دوباره به دکتر مراجعه کردم و مجددا يک دوره دارو شامل سفترياکسون،مترونيدازول و داکسي سايکلين مصرف کردم دو روز پيش به دکتر براي معاينه مراجعه کردم که چون 11 روز از پريودم عقب افتادم آزمايش خون دادم و مثبت بود دکتر گفت داروها رو قطع کنم ولي مي ترسم در اين مدت داروها روي جنين تاثير گذاشته باشه. چطوري مي تونم از تاثير يا عدم تاثير آنها بر روي جنين مطمئن شوم. ضمن اينکه هنوز کمي سوزش دارم و فکر مي کنم عفونتم کاملا برطرف نشده از خطراتي که ممکنه براي جنين داشته باشه خيلي نگرانم لطفا راهنماييم کنين . ضمنا الان در هفته 4 بارداري هستم . ممنون ميشم زودتر پاسخم رو بدين.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

از بین داروهایی که مصرف کرده اید داروی سفتریاکسون در طی بارداری مجاز است . داروی مترونیدازول در اغلب مابع چدید اثر شناخته شده ای بر جنین نداشته . تنها داروی داکسی سیکلین است که برای جنین مضر شناخته شده البته با توجه به قطع زودرس این دارو نباید نگران باشید زیرا ناهنجاری عمده ای ایجاد نمی کند و در ضمن مدت مصرف دارو کوتاه بوده است می توانید با انجام سونوگرافی پیش از 16 هفته در مورد سلامت جنین خود مطمئن شوید

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی