جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: آرتریت روماتوئید - بارداری

shabkhiz آفلاین است تازه وارد

پیشفرض آرتریت روماتوئید - بارداری

با سلام و خسته نباشید
    من بیماری آرتریت روماتویید دارم قرص هیدروکسی کلروکین روزی یک عدد و پردنیزولون 5 میلیگرم روزی یک چهارم از آن را مصرف میکنم دکتر در حال کم کردن مقدار پردنیزولون است میخواستم بدانم با خوردن این قرصها میتوانم باردار شوم خیلی نگرانم که اگر هم تا زمان قطع کردن پردنیزولون باردارنشم بعد از قطع آن باردار بشوم دوباره مریضی من حین بارداری عود کند چکار کنم؟لطفا من را راهنمایی کنید

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

بیماری آرتریت روماتوئید در بیشتر بیماران خفیف بوده و نیازمند درمان اندک است و یا به هیچ درمانی نیاز ندارد. در سایر موارد بیماری با دوره متناوب که سیر نهائی آن در طول سالهای طولانی به تغییر شکل های مشخص مفصلی و تغییراتی که در مقالات مورد اشاره ذکر خواهد شد... مشخص می گردد. علائم و نشانه های بیماری در حد اقل 50% بیماران باردار بهبود پیدا می کند .

از آنجا که نصف و یا بیش از نصف بیماران مبتلا به آرتریت روماتوئید در طول حاملگی بطور خود به خود بهبود می یابند , درمان باید به گونه ای انجام پذیرد که به مادر و جنین آسیبی وارد نشود. نحوه بر خورد با بیماری با بیماری شامل ایجاد تعادل بین استراحت و ورزش , گرما و درمان طبی است. از آنجا که به نظر می رسد آرتریت روماتوئید دارای آثار جانبی اندکی بر حاملگی
    باشد , تحت نظر قرار دادن شدید جنین تنها در موارد خاص مامائی ضروری است. مشکلات خاص مر بوط به زایمان معمولا قابل پیش بینی می باشند. مشکلات مکانیکی نادر هستند , ولی چنانچه در گیری قابل ملاحظه لگن رخ داده باشد... اتفاق می افتند. جهت انجام زایمان , از stirrup های بخصوصی استفاده می شود. نیاز به انجام عمل سزارین و نوع بیهوشی که آیا عمومی باشد و یا ناحیه ای بر اساس اندیکاسیون های مامائی یا مشکلات خاصی نظیر نیمه در رفتگی یک قسمت لگن ( بنام آتلانتواکسیال) تعیین می گردد

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت