جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: بزرگ کردن آلت تناسلی- بررسی صلاحیت روش حلقه های اوتروش

babasharifi آفلاین است تازه وارد

پیشفرض بزرگ کردن آلت تناسلی- بررسی صلاحیت روش حلقه های اوتروش

سلام این اولین پست من تو این تالاره
    من حدود 4 تا مبحث فقط تو صفحه اول همین تالار دیدم با این موضوع که آلتم کوچیک هست و این حرفا
    و این نشون میده که این موضوع خیلی از جوونا رو دچار مشکل کرده بطوری که این مسئله کابوسی شده برای اونا
    از سنین کوچکی شروع میشه وقتی که کودک فرق بین دختر و پسر رو احساس میکنه بعد از مدتی به این فکر فرو میره که فرق آلت تناسلی خودش با دیگر دوستاش

که همجنس با اون هستن در چی هست ؟ نکنه مال اون کوچیکتر باشه که همین امر یاعث کنجکاوی بیشتر اون میشه . البته من شنیدم که این امر هیچ ربطی به گرایش

این شخص به همجنسگرایی نیست و فقط جهت روشن شدن سوالهای و نگرانی های اون میشه و از آلت کوچیکش همیشه خجالت میکشه و تو جمع هم همش فکر و

ذکرش اینه که یموقع پیشه رفیقاش خجالت زده نشده این موضوع حتی روی درس اون هم تاثیر میزاره
    که باعث میشه همیشه بخاطر رویارویی با اولین شب ازدواج یا حتی از اینکه مبادا آبروش بخواد پهلوی دوست دخترش بره استرس داشته باشه

خب بریم سر اصل ماجرا منم خودم تقریبا همچنین سرنوشتی داشتم
    از بچگی همین افکار با من بود خب منم فکر میکردم که آلتم از خیلی از همسن و سالهای من کوچیکتره چند باری هم تست زده بودم که اینطور هم بود
    من ازاونجا به اشتباه افتادم که بعد از یکی از همون تستها با یکی از دوستهای دوران راهنماییم که دو سال از من بزرگتر بود انجام دادم و به نتیجه خیلی وحشتناکی

رسیدم
    من همش دنبال یه راهی بودم که بتونم افزایش بدم طول آلتم رو
    یکی از بچه ها گفت که میشه از آمپول تستسترون استفاده کرده !
    سریع رجوع کردم به کتابی که پدرم داشت مه توضیحاتی راجع به قرصها داده بود دیدم تو کتاب هم ذکر شده که استفاده از این آمپول در موقع بلوغ و قبل از آن

باعث بزرگ شدن کیسه منی و طول آلت تناسلی میشه
    ولی کار از کار گذشته بود من دوران بلوغ رو پشت سر گذاشته بودم و از آمپول هم میترسیدم
    یه جایی هم شنیده بودم که چاقی هم میتونه مضر باشه برای بزرگ نشان دادن آلت به این صورت که چربی های جمع شده در زیر شکم و دور آلت با عث میشه که

مقداری از آلت رو بپوشونه و مانع دید کامل اون بشه که دست به ورزش زدم و خودمو لاغر و تنومد کردم
    از یکی از بچه ها شنیده بودم که استمناء باعث بزرگ شدن آلت میشه
    که بنظر من هم باعث میشه ولی خیلی ضعیف و در حد کار کردن روی این موضوع حول و حوش چند سال که اصلا ارزش نداشت

اما راهی که خودم برای خودم کشف کردم و نتیجه هم داد عوارض تا الان نداشته
    من الان 23 سالمه و 15-16 سانت قطر آلتم هست و 5 سانت هم قطرش هست در حالت سیخ و Normal
    خب من رفتم بازار یه حلقه فلزی با قطر داخلی 3 سانتی متر تهیه کردم و موقع استمناء از اون در آخر آلتم استفاده کردم . این کار باعث میشد که خونی که به

آلت پمپاژ میشه و از مرز این حلقه میگذشت به راحتی نتونه برگرده به سمت اولیه خودش که بعد از مدت کوتاهی آلت به حالت سیخ و در نهایت به حالت

extrime میرسید در این حالت نیرویی باعث میشد که خون با فشار بیشتری به آلت پمپاژ بشه و تموم رگها و مویرگها بیرون بزنه
    خب حالا استنباط خودم از این حرکت چیه
    خب از اونجا که هممون میدونیم عضله از مویرگهایی تشکیل شده که با رشد این مویرگها عضله هم رشد میکنه
    یعنی وقتی شما حرکت جلو بازو رو با دمبل کار میکنید خون با تموم قدرت به مویرگهای بازوی هر دودستتون پمپ میشه و این باز شدن مویرگ باعث دم کردن

عضله شما میشه
    خب با اون کاری که من کردم باعث شدم که خون با قدرت به آلت برسه و عضله آلت دچار دم زیادی بشه که در اثر تداوم این کار الان به نتیجه 15-16 سانت

طول و 5 سانت قطر دایره ای نه محیط اون بشم . که میدونم تا 2 سال پیش همچین چیزی نبود
    البته طول زیاد تاثیری نکرده بشتر قطر ضخیم شده
    من خیلی وقتا هم شبها که میخوام بخوابم این حلقه رو مینداختم که در این صورت معمولا ساعت 4 صبح از فشار ناشی از حلقه از خواب بیدار میشدم و میرفتم

دستشویی در میآوردم
    در آخر چند تا سوال از دکتر دارم که امیدوارم جواب بدن ایشون
    1- همونجور که گفتم خیلی ها ازاین موضوع رنج میبرن و درخواست هم زیاد اینجا کردن ولی شما تنها راهی که پیش راهشون گذاشتین اینه که هر چی خدا

بخواد همونه و هیچ میدونستین 80% مردم ... و خودش بزرگ میشه رو براشون بجای پاسخ قانع کننده گفتید . سوالم اینه آیا بنظر شما تمام چیزی که

میتونستید بگید همینا بوده یا علم بیشتر از این پیشرفت نکرده . البته به نظر من شما باید یه برنامه هفتگی برای این موضوع بزارید .
    2- لطفا راجع به همون آمپول تستسترون کمی توضیح بدن تا متوجه بشم دوستم و اون کتاب درست گفتن یا نه . یا تا چه حدی ؟
    3- این راه تحت فاشر قرار دادنی که من انتخاب کردن آیا راه درستی بود . بنظر شما معایت این روش کجاش هست
    4- میگن تاریخ ثابت کرده که افرادی که چاقن آلتشون کوچیکه . خب آیا این موضوع صحت داره و اگه داره به غیر از اون موضوعی که من گفتم دلیل دیگه ای هم داره
    پیشاپیش ممنونم از اینکه وقتتونو گرفتم با این مطالب طولانی و همچنین از وقتی که برای پاسخ به سوالات من میگذارید
    ممنون
    یا علی

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

تجویز و تزریق تستوسترون ..فقط برای مواردی انجام میشه که نارسائی واضحی در دستگاه غددی و تناسلی کودک وجود داشته
    باشه و شواهد آزمایشگاهی هم این مطلب رو اثبات کرده باشه و لا غیر... و تابحال در هیچ کتاب معتبر طبی .. نوشته نشده که دادن تستوسترون در یک فرد سالم نابالغ و یا بالغ( و یا حتی کودکان سالم) باعث بزرگ شدن آلت تناسلی بشه.

خود ارضائی باعث افزایش طول و قطر تناسلی نمیشه و هیچ گزارش معتبری نداریم

روشی که شما در باره اون صحبت میکنید.. بنام حلقه های اوتروش نامیده میشه. اجازه بدید علت اینکه بعضی ها این روش رو پیشنهاد میکنند.. براتون بگم که اصل ماجرا چه بوده.. و چیزی هم که شما شنیدید و تعریف و تمجید میکنید ریشه اون از چه داستانی هست...

.....استفاده از این حلقه ها در قبایل بدوی استرالیا رایج بوده.. بطوری که از روش حلقه هائی که زنان در مصر باستان برای بلند کردن گردنشان از آنها استفاده میکردند... الهام گرفته شده است.در مصر باستان هر زنی که حلقه های بیشتری به گردن و در نتیجه گردن بلند تری داشت, احترام بیشتری از اطرافیان دریافت می نمود و جذابتر پنداشته میشد و اگر زنی به شوهرش حیانت میکرد, شوهر او حق داشت این حلقه ها را از گردن وی باز کند, و در نتیجه او همیشه سر افکنده باقی می ماند. این بدان علت بود که چون او هیچگاه این حلقه ها را از گردن خود باز نمیکرد, عضلات گردن وی به علت عدم استفاده و انقباض, کوچک شده و تحلیل می رفتند و مدتی طول میکشید تا این عضلات مجددا تقویت شده و توانائی نگهداشتن و حرکت دادن سر را پیدا کنند. با این عمل گردن زنان مصری تا حد غیر قابل تصوری بلند می گردیده است. قبایل استرالیائی با وجود اختلاف جغرافیائی زیاد, از این روش برای بلند کردن اندازه آلت تناسلی بهره می برده اند. قبیله ای در جنوب استرالیا می زیسته است که رئیس قبیله خود را از روی همین جریان گزینش مینمودند. لذا این مسئله برایشان حائز اهمیت بوده است و همه افراد قبیله در این رابطه با یکدیگر در رقابت بوده اند......

متاسفاته باید بگم, در باره این روش گزارشی در هیچ یک از کتب معتبر علمی و مخصوصا کتبی که در باره حل مشکلات کلیه و دستگاه ادراری صحبت میکنن... وجود نداره.روش اساسی برای معرفی هر راه حل درمانی اینه که نتایج تحقیقات افراد صاحب صلاحیت رو ببینیم و گزارش تمام منافع و عوارض احتمالی رو به مردم بدیم... این اولین وظیفه پزشک هست..اما متاسفاته در باره این روش گزارش معتبری نداریم. و لذا انجام اون روش به هیچ وجه توصیه نمیشه.

ارتباطی بین طول آلت تناسلی و جثه فرد وجود نداره
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

mohammadi.m3 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام مي دونم سوالم بسيار بي جاست:oops:
    مي خواستم بدونم آيا كساني كه ميكرو پنيس هستن هم با اين روش مشكلشون حل ميشه؟ و اساسا مي خواستم در مورد مبتلايان به اين ناتواني صحبت كنيد و در مورد قدرت ارضا طرف مقابل چقدر ناتوان هستن؟دوباره از اين سوال بي جا عذر مي خواهم :oops:ولي هر جا گشتم فقط در مورد كساني صحبت شده كه فكر مي كنن الت كوچكي دارن .:cry:

mohammadi.m3 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

البته شما فرمودين كه اين روش مناسب نيست .بنده منظورم جراحي بود

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

جراحی به این منظور روش قابل اعتمادی نیست و اکثر کسانی که عمل کردن راضی نیستند. قبلا صحبت کردیم..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت