جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 7 از 7 مجموع

موضوع: اندازه طبیعی آلت

iman.m آفلاین است تازه وارد

پیشفرض اندازه طبیعی آلت

با سلام
    من 21 ساله هستم سوالي داشتم كه بيشتر يك نظر خواهي هست .
    الان حدود 2 هفته هست كه خواب و خوراك را از من گرفته ديگه اعتماد به نفسم را از دست دادم

اون موضوع هم مربوط به طوال آلت هست
    دوستان الت من 13 سانتي متر دقيق طول دارد و 5 سانتي متر عرض آن هست فكر ميكنم كه خوب نيست اين حالت.تمامي بخش را خواندم لطفاْ لينك ندهيد فقط به من بگوييد آبا وضعيت من طبيعي هست ايا خوب هست اين طول آلت يا خير

قبلاْ از شما دوستان عزيز بابت راهنمايي سژاسگذاري ميكنم

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

اندازه آلت 80% مردان بین 7.5 تا 18 است.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

iman.m آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام خدمت شما

با تشكر از جوابي كه داديد به نظر شما اين طوال آلت براي سكس مناسب هست يا خير چون دارم ازدواج ميكنم و اين منو نگران كرده

با احترام

mehrdad.f آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

آره بابا.تازه زياد هم داري.طول آلت مرداي ايراني تقريبا همين اندازه است.به نظر من مهم كلفتي آلته كه مال شما خيلي خوبه.

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

ما قبلا در اینباره زیاد صحبت کردیم.طول و قطر آلت نقش چندانی در ارضاء خانمها نداره.. و ارضاء 70% خانمها با تحریک دستگاه تناسلی اونها هست. بهتره به جای فکر کردن به این مسئله.. به این فکر کنید که چطور روابط زناشوئی گرمتری داشته باشید.
    و چه طور معاشقه کنید .. بهتره نگاهی به تاپیکهای مرتبط بیندازید

amir.c آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض در مورد اندازه طبيعي آلت

در اين سايت عنوان شده است كه ارضا جنسي 70 درصد از زنان ارتباطي با اندازه و يا قطر آلت شريكشان ندارد. اين آمار از مراجع خارجي ذكر شده است. آيا پژوهشي در اين رابطه در ايران انجام شده است؟ بعنوان مثال اندازه و يا قطر آلت مردان آمريكايي بزرگتر از مردان جنوب شرق آسيا است بنابراين نمي توان از مراجع آمريكايي بعنوان معياري براي اندازه الت ساير مردان استفاده كرد . اين مورد متاسفانه در برخي از كتابهاي اطلاعات جنسي كه در ايران ترجمه و يا تاليف شده ذكر شده است و باعث نگراني بيشتر افراد شده است. به نظر من بهتر است مسولين سايت يك تاپيك مربوط به اندازه و قطر آلت مردان ايراني اختصاص دهند و از افراد بخواهند كه اطلاعات مربوط به وزن قد طول و قطر الت خود را ذكر كنند همچنين ار زنان هم نظرخواهي شود كه ايا با الت همسرانشان ارضا مي شوند يا نه. در اين صورت مي توان پس از مدتي به يك نتيجه مطمن كه اختصاص به زوجهاي ايراني دارد رسيد. چنانچه مسولين سايت در اين رابطه اقدام كنند نتيجه آن براي همه افراد مفيد خواهد بود. البته دوستان بايستي اطلاعات دقيق را ذكر كنند.

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

سلام
    آماری که داده شده مخصوص زنان جامعه آمریکا نیست..و برمیگرده به طبیعت زنها. یکی از دلائل اینکه که مجرای واژن طبیعتا
    از سیستم عصب دهی و احساسی خوبی برخوردار نیست.. به خاطر همین هست که بعضی از جراحی های سرپائی اون قسمت بدون بی حسی انجام میشه.. اما ناحیه کلیتوریس و منطقه اطرافش از این نظر غنی هست .. برای اینکه از نظر جنین شناسی و بافتی چیزی شبیه آلت مردان هست..که چون هورمون مردانه نبوده اون بافت اولیه تبدیل به اندام زنانه شده و پسران چون به اندازه کافی هورمون مردانه بزرگ تبدیل به ظاهر آلت تناسلی مردانه شده.. به همین دلیل همان طور که تحریک آلت مردان احساس خوبی به مردان میده.. بطوری که با ادامه تحریک توسط شریک جنسی به مرحله ارگاسم نزدیک می شوند.. برای ناحیه کلیتوریس نیز چنین چیزی حاکم است. البته دلائل دیگری نیز مبنی بر اینکه ارگاسم اغلب زنان به واژن و طول و قطر آلت ارتباطی ندارد.. در لینک مربوطه اون آورده شده

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی