جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: خلاص شدن از داروی اکسی کدون

mahshidq آفلاین است تازه وارد

Unhappy خلاص شدن از داروی اکسی کدون

سلام

من خارج از کشور هستم

خیلی وقته که داروی اکسی کدون مصرف می کنم.معمولا 20 میلی گرم هست گاهی به 100 هم میرسد.من می خوام دیگه مصرف نکنم ولی بهش وابسته شدم.من با متخصص درمان درد مشورت کردم ولی مثل اینکه نمی خواد کاملا منو از این دارو خلاص کنه و کماکان تحت دوز کم میزاره.با پزشک خانواده صحبت کردم گفت باید بتدریج قطع بشه ولی فکر کنم خیلی طول بکشه.من می خوام داروئی مصرف کنم که اگه اکسی کدون را قطع کردم و قابل تحمل نبود از اون دارو استفاده کنم.توی اینترنت دارویی به اسم
    withdrawal -ease پیدا کردم.به نظر شما اگه این دارو را سفارش بدم کمک کننده هست؟

49 ساله - زن - وزن 70 -
    داروهای مصرفی فعلی : اکسی کدون - داروی albuterol inhaler -
    سابقه حساسیت داروئی : به پنی سیلین
    وضعیت طبی فعلی : هر دو زانوی من تعویض مفصل شده اند. درد استخوان hip

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

اگر از ما سوال می کنید پیشنهاد من این هست که داروئی که بهش عادت کرده اید را بتدریج کم کنید و ناگهانی قطع نکنید.این روش باعث می شود که بدنتان بتدریج به نبود اون دارو عادت کند.داروئی که اسم بردین (withdrawal -ease ) حاوی فقط ویتامین و بعضی ترکیبات گیاهی هست. بعضی ترکیبات گیاهی, گزارش شده که می توانند علائم ترک را بهبود بدهند ولی اثبات نشده اند.من توصیه می کنم بهتره با پزشکتان مشورت کنید.خلاص شدن از اعتیاد به داروهای خانواده تریاک و مرفین... کار ساده ای نیست و ممکنه مشکلاتی ایجاد کند.به همین دلیله که خیلی ها نمی تونن این وضعو تحمل کنند و دوباره دارو را مصرف می کنند( منظورم همان سوء استفاده از داروها هست).ولی نشدنی نیست.
    بعضی از مراکز هستند که بطور علمی می توانند سم زدائی کنند.. البته در صد موفقیتشان زیاد نیست
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت