جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: درد در زیر ناف

babakan آفلاین است تازه وارد

پیشفرض درد در زیر ناف

سلام من پسری 22 ساله هستم. الان چند ساله که بعضی وقتا نافم درد میگیره. چند سال پیش به یه دکتر گفتم بهم گفت مال عفونته و بهم 20 تا قرص کوتریماکسازول داد. دردش به این صورته که فقط خود نافم درد میگیره و مثل اینه که یه چیزی توی نافم داره فشار میاره به شکمم. نواحی دور نافم هم به هیچ وجه درد نمیگیره ، فقط خود نافم.دردش هم زیاده بطوری که مجبور میشم دولا بشم یا نافم را فشار بدم تا خوب بشه. به این صورت هم هست که مثلا یوقت یک ماه درد نمیگیره و یوقت دو روز یه بار درد میگیره. معمولا وقتی که زیاد کار میکنم درد میگیره.مثلا دیروز سه ساعت داشتم کار میکردم و وقتی کارم تموم شد دوباره درد گرفت.وقتی هم درد میگیره به این راحتیا دردش تسکین پیدا نمیکنه که بگم زود میاد و زود میره و وقتی درد میگیره تا چند ساعت بعدش هنوز درد را حس میکنم. متشکرم

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

با توجه به اطلاعاتی که دادین بیماری و مشکل بخصوصی به ذهن من نمیرسه... مگر اینکه ممکنه دچار فتق های پنهان اون قسمت شده باشید که با معاینه نشه پیدا کرد و خود بیمار هم علی رغم فشاری که به بدنش میاره متوجه اون نشده باشه... چنین مسئله ای وجود داره. بهتره با یک جراح عمومی مشورت کنید تا اگر احیانا موافق باشند...با سونو گرافی و یا سی تی اسکن پی به اون ببرند...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت