جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: ترشحات ناف

nimaa7 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ترشحات ناف

با سلام

خیلی وقته که ترشح ناف دارم...یک پزشکی گفت که ممکنه به خاطر این باشه که هنوز راه جنینی بین مثانه و ناف بسته نشده

چرا راه مثانه به ناف بعد از 20 سال اتفاق افتاده؟
    و چه عواملي باعث باز شدن اون مي شود؟

ممنون میشم توضیح بدید

akbari.t آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام
    هميشه ترشحات ناف دليل بر مشكلاتي كه ذكر شد نيست.
    به عنوان مثال اين قضيه براي خود من چند سال پيش اتفاق افتاد. كه من به يك متخصص داخلي مراجعه كردم . ايشان به من گفتند كه روده شما سوراخ شده و ترشحات عفوني از آنجا خارج ميشود و خلاصه به من آنتي بيوتيك دادند و گفتند برو اگر تا دو هفته ديگر خوب نشدي بايد عمل شوي. كه خوشبختانه من بهبود پيدا كردم . اما دوباره بعد از چند سال همين مشكل دوباره تكرار شد . و من خيلي ترسيدم . پيش يك متخصص ديگر رفته و تشخيص پزشك قبلي را به ايشان گفتم. ايشان بعد از معاينه خنديدند و از تشخيص قبلي به شدت تعجب كرده و گفتند مشكل شما فقط گودي ناف است كه موقع استحمام آب داخل ناف شما شده و توليد قارچ ميكند كه به شكل ترشحات بدبو ظاهر ميشود.
    فقط بايد بعد از استحمام با يك گوش پاك كن داخل دهانه ناف را خشك كنيد.
    خوشبختانه با اين توصيه تا بحال ديگر مشكلي پيدا نكرده ام.
    اميدوارم مشكل شما هم به همين راحتي حل شود. :lol:

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

مشکل از اینجاست که گاهی پوست اون ناحیه دچار التهاب میشه .. از حالت التهاب معمولی به حالت عفونی تبدیل میشه و این التهاب گاهی به بافت زیرین اون ناحیه هم گسترش پیدا میکنه.این التهاب گاهی موجب ایجاد آبسه و تجمع چرک و آب می شود.یک علتش به خاطر عدم رعایت بهداشت اون قسمته و علت احتمالی بعدی...چاقی هست.گاهی عفونت روی بعضی بیماریهای نسبتا بی آزاری که در ناحیه ناف عارض شده سوار میشود... که یکیش درماتیت شوره ای هست...
    راه در مان اساسی اون رعایت بهداشت اون منطقه هست .. اگه اون کار رو انجام دادین و همچنان مشکل وجود داشت بهتره به جراح عمومی مراجعه کنید تا با معاینه ای که انجام میدن شاید لازم باشه اقدام جراحی سرپائی خیلی مختصری مثل رفع آبسه انجام بدن...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت