نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع
    bahar.b آفلاین است تازه وارد

پیشفرض انتقال بیماریها با بوسیدن لب

سلام

پدر و مادر من , منو وقتی داشتم دوست پسرمو بوس می کردم (از لب ) به اصطلاح مچمو گرفتن ( دختر17 ساله هستم). اونا میگن من با بوسیدن ممکنه مریض بشم . حتی ایدز بگیرم. ولی من اینطور فکر نمی کنم چون منکه سکس نکردم! آیا واقعا بوسیدن خطرناکه ؟ دوستم نه زخمی تو دهانش داره نه دور دهانش و به نظر سالم میاد؟

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

نه دلیلی برای ترسیدن وجود نداره تا زمانی که هر دوئ شما سالم هستید... حتی اگر بوسه از نوع عمیقش و یا از نوع به اصطلاح فرانسویش انجام بشه( بوسه فرانسوی یعنی حالت رمانتیک داره و عشاق زبان های همیدگه رو لمس می کنند...)
    http://en.wikipedia.org/wiki/French_kiss
    وقتی هر دو سالم باشید نه تنها هیچ بیماری مقاربتی منتقل نمیشه بلکه حتی احتمال ایدز هم وجود نداره.

ولی خوب ممکنه سوال بشه هیچ وقت بوسیدن باعث انتقال هیچ بیماری نمیشه؟ مسلما منتقل میشه مثل ویروس های سرماخوردگی, آنفلو آنزا ,بیماری مونو نوکلئوز که با قطرات موجود در تنفس و یا حتی بوسیله بزاق منتقل می شوند.هپاتیت نوع b و بعضی از فرم های مننژیت های باکتریال هم ممکنه منتقل بشن.. ولی اولا اینها چندان شایع نیستند و دوم اینکه باید دلیلی برای شک به طرف وجود داشته باشه... منظورم این نیست که منتقل نمیشه منظورم این هست که احتمال گرفتار شدن به اینها نسبت به سرماخوردگی و آنفلوآنزا خیلی کمتر هست.

ممکنه علت مخالفت پدر و مادرتون به دلیل مسائل مذهبی یا مسائل اجتماعی باشه و یا اینکه فکر کردن ممکنه اینکار مقدمه ای برای گرایش شما به سکس باشه ...که اگر اینطور هست بهتره احترام آنها را داشته باشید و کاری نکنید که باعث تکدر خاطر آنها فراهم شود.

ايدز از طريق دهان؟
    ايدز از طريق دهان؟

انتقال ایدز - بوسیدن
    انتقال ایدز - بوسیدن

بزاق دهان و انتقال ایدز
    بزاق دهان و انتقال ایدز

ایدز و سکس دهانی
    ایدز و سکس دهانی
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0