جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: امان از درد آمپول

arezoo_1116 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض امان از درد آمپول

با سلام و درود و خسته نباشيد به مجموعه دست اندركاران ايران سلامت
    بنده به دليل داشتن شرايط خاص بارداري هر روز دو عدد آمپول پروژسترون تزريق ميكنم
    مشكلي كه با آن در حال حاضر دست و پنجه نرم ميكنم اين است كه عضلات باسن به خاطر تزريق زياد آمپول متورم شده و درد هم دارد . مدام از كيسه آب گرم و ماساژ استفاده ميكنم باز توفيري ندارد آيا راه ديگري براي رهايي از اين مشكل يا تسكين آن داريد ؟ ممنونم اگر پاسخ بفرماييد .

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

من نقل قول می کنم...

آقای دکتر مسعود فلاحی
    دارای درجه phd در رشته پرستاری

احتمالا بیمار چاق می باشد و تزریق در عمق عضله صورت نمی پذیرد و اعصاب زیرجلد وزیر نسج چربی را تحریک می کند که دردناک است. تزریق پرژسترون باید در عمق عضله انجام پذیرد و بهتر است از سوزن بلند تر استفاده کنند تا تزریق در عمق عضله انجام گردد ضمنا پرژسترون و ترکیباتی از این قبیل بعلت جذب تاخیری و غلیظ بودن آنها بطور طبیعی دردناک می باشد و چاره ای جز تحمل وجود ندارد. استفاده از کیسه آب گرم توصیه می شود و لی مالیدن محل تزریق توصیه نمی شود. البته گرم کردن بیش از حد باعت گشاد شدن عروق محل و تورم هم می گردد لذا در حد معمول استفاده شود و نه بیشتر. تزریق توسط فرد وارد به تزریقات (نرس=لیسانس پرستاری) و با سوزن بلندتر و در عمق عضله صورت پذیرد.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

ehsan1355 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض درد پروژسترون

البته پست شما مربوط به سال 85 است ولي براي اينكه ممكن است ساير كساني كه ميبينند از اين پست استفاده كنند من هم نظرم را مينويسم.

براي درمان هاي تازايي معمولا بايد تعداد زيادي پروژسترون تزريق شود كه براي رهايي از درد آن با نظر پزشك خود ميتوانيد از شياف سايكلوژست 400 استفاده نماييد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت