جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: جوش های مروارید شکل آلت

maziar4 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض جوش های مروارید شکل آلت

با سلام

چون از نامه های دیگران اینطور برداشت کردم که اگر توضیح کامل داده شود بهتر پاسخ می دهید منهم سعی کردم
    در حد توانم توضیحات کاملی از خصوصیات ضایعه خدمتتان بنویسم.

روی تنه آلت تناسلی من جوشهایی بصورت حالت مروارید ی شکل ایجاد شده گاهی تکی هست گاهی بطور ردیفی هستند به رنگ گوست هستند. سطح نر می دارند. گاهی گنبدی شکل هستند.بیشتر دور کلاهک و شیار آلت هستند.چند تائی هم روی تنه آلت هستند.بی علامت هستند و لی باعث نگرانی من شده است

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

بله دقیقا به همین ترتیبی که شما گفتید بیماری هست بنام جوشهای مروارید شکل آلت تناسلی

خوشبختانه هیچ خطری ندارند و ارتباطی هم به مسائل بیماری مقاربتی ندارند.آمار قابل توجهی از این مسئله وجود دارد بطوریکه بین 48-8% عموم مردم این جوشها را دارند. در آفریقائی تبار ها و ختنه نشده ها بیشتر است. اینها فقط در مردان هستند.خیلی شبیه دو بیماری شایع دیگر یکی زگیل های تناسلی است و دیگری مولوسکوم کوتاژیوزوم. قبلا معتقد بودن چون کسانی که ختنه نمی کنند ماده ای به اسم اسمگا در دور شیار آلت اونها جمع میشه و همین مسئله باعث بروز این ضایعات هست و امروزه چندان موافق این مسئله نیستند.تشخیص با بیوپسی هست معمولا. بنده هم جسارت کردم اظهار نظر کردم چون اطلاعاتی که نوشتید بسیار گویا بود ولی خوب همیشه اینطور نیست.ضایعات هیچ علامتی ندارند و هیچ درمانی هم نیاز ندارند.بعضی ها دنبال برداشتن آنها می روند چون وجود این ضایعات باعث اضطراب آونها می شود. سرما درمانی , لیزر , و داروی موضعی پودو فیلین می تواند بخوبی این ضایعات را از بین ببرد.

مقاله انگلیسی برای علاقه مندان
    http://emedicine.medscape.com/article/1058826-overview
    عکس آموزشی از ضایعه که قابل بزرگ شدن است
    http://emedicine.medscape.com/article/1058826-media

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت