جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: كاهش وزن

  1. #1
    harati2 آفلاین است تازه وارد
    تاریخ عضویت
    Mar 2006
    ارسالها
    16

    پیشفرض كاهش وزن

    سلام من براي جوشهاي صورتم رفتم دكتر يك سري قرص و دارو داد كه 1 هفته مصرف كردم در همين مدت ديگه هيچ علاقه اي به خوردن غذا نداشتم و 3 كيلو وزن كردم بعد ا ز اينكه قرصها رو قطع كردم بازم دوست ندارم غذا بخورم اصN ميلي به غذا ندارم من قدم 170 و وزنم شده 48 خيلي از اين لاغريم ناراختم اگه ميشه بهم بگين چي كار كنم

  2. #2
    دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    تاریخ عضویت
    May 2004
    موقعیت
    تهران
    ارسالها
    11,975
    Blog Entries
    3

    پیشفرض

    من که نمی دونم چه قرصی به شما داده شده... ولی گمان نکنم قرصی باشه که اثر دائم روی اشتها شما بزاره ( ممکنه به خاطر دارو باشه و اثرش هنوز مونده باشه)
    اگه وزن کم کرده اید و اگه اشتهای کمی دارید این مسئله باید از دید طب داخلی بررسی بشه...که البته علل خیلی زیادی و با این امکانات و اطلاعات ناقص ما هیچ اظهار نظری نمیشه کرد. بهتره این لینک ها رو جهت کسب اطلاعات عمومی بخونید و بعد به پزشک عمومی با سوادی مراجعه کنید تا با ارزیابی کلی که از سلامتی شما انجام میدند اظهار نظر کنن که مشکل از چی هست...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

  • نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت