جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: درد پا و داغ شدن کف پا

hamed1282 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض درد پا و داغ شدن کف پا

با سلام

چند سال است که از زانو به پايين پايم، هم درد مي‏کند و هم کف پاهايم داغ‌داغ مي‏شود تا جايي که نمي‏توانم براي مدت مثلا 10 دقيقه بايستم. به عبارت ديگر فکر مي‏کنم پاهايم قدرت نگه داشتن وزنم را ندارند. بارها به پزشک مراجعه کرده و آزمايش‌هاي مختلفي انجام داده‌ام اما هيچ‌کس نتوانست تشخيص بدهد مشکل من چيست. لطفا راهنمايي‌ام کنيد چه کنم و به کجا مراجعه کنم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

اين وضعيت مي‏تواند علل مختلفي داشته باشد. اگر دردتان با راه رفتن يا بالا رفتن از پله تشديد مي‏شود، سن شما بالاي 50 سال است، سيگاري هستيد، بيماري کليوي يا قلبي مزمن داريد و قند، چربي يا فشارخونتان بالاست، بايد مطمئن شويم که عروق انتهاي اندام شما دچار نارسايي نيستند.

اين موضوع را يک متخصص بيماري‏هاي قلب و عروق مي‏تواند به راحتي بررسي کند. گاهي اين علايم ناشي از مشکل اعصاب محيطي هستند. اين موارد را همکاران متخصص مغز و اعصاب با يک معاينه کامل عصبي و احيانا درخواست نوار عصب مي‏توانند تشخيص دهند و درمان مناسب آن را به شما پيشنهاد کنند. گاهي هم علايمي مثل علايم مشکل شما اصلا علت جسمي ندارند و ريشه آنها مشکلات روحي است. اگر احتمال مشکلات عروقي و اعصاب محيطي رد شده باشد، بايد براي کاهش علايم به متخصص اعصاب و روان مراجعه کنيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی