جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: درد های متناوب و مبهم سمت چپ قفسه سینه

mehdi48 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض درد های متناوب و مبهم سمت چپ قفسه سینه

با سلام

سلام جوان 34 ساله ای هستم مدت 2ماه است که دردهای متناوب و مبهمی درسمت چپ قفسه سینه دارم این دردها شامل دردهای ناگهانی و ضربانی (به اصطلاح تیر کشیدن در منتهی الیه چپ قفسه سینه-ناحیه قلب-وجناغ سینه است همچنین سنگینی حس پری در ناحیه گلوو درد مبهم وگرفتگی درناحیه معده وجناغ حس میکنم که این درد موقعی که تازه غذا خورده ام کمتر میشود گاهی هم درد وکرختی درناحیه شانه-دست-پشت قفسه سینه وحتی کرختی در پای چپ هم حس میکنم.درهنگام فعالیت بدنی و خستگی دردهایم تشدید میشود وگاهی حتی با تنفس عمیق یاجابجا شدن در خواب.این دردها در همی ساعات وجود دارد وفقط شدت وضعف دارد در ضمن معده وروده هایم همیشه گاز دارد وهمواره درحال آروغ زدن هستم وآروغ زدن دردم راکاهش میدهد.به سه پزشک مراجعه کردم که هرکدام چیزی گفتند یکی باگرفتن اکو بهمن گفت مشکل قلبی نداری وبرایم امپرازول ودایمتیکون تجویز کرد که تاثیری نداشت .یکی دیگر هم گفت چسبندگی داری وپزشک دیگر هم به درد عضلانی مشکوک شد.در ضمن من بعلت ضعف استخوانی حدود 4سال است که آلندرونیت هفتگی مصرف میکنم .عوارض فوق رانیز قبلا فقط در هنگام استرس وناراحتی داشتم .درمانده ونگرانم خوراکم کمشده وازخوردن میوه وچای پرهیز میکنم لطفا مرا راهنمائی کنید متشکرم.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

شما مطالبی بسیار درهم گفتید یعنی بعضی مطالب به مشکل قلبی شبیه است و بعضی از علائمی که گفتید شبیه بیماری معده است از طرفی گفتید که قرص فوزامکس میل میکنید این قرص خود ایجاد ناراحتی گوارشی میکند . درهر صورت باید مراجعه نمائید و پرونده شما بررسی شود ان ناراحتی گوارشی میتواند کم اشتهائی ایجاد نماید

بهتره تحقیق کنید در منطقه چه پزشکی با سواد تر و با تجربه تر در زمینه بیماریهای داخلی هست. وی باید با حوصله
    به صحبت های شما گوش دهد و از شما شرح حال کامل طبی بگیرد تا مشخص شود علت درد چیست. ما در باره کلیه علل سینه چه حاد و چه مزمن قبلا صحبت هائی داشتیم بد نیست به آنها مراجعه کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی