نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع
    mina66 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض درد طرف راست شکم - ماهی یکبار

سلام اقای دکتر خسته نباشید شما اولین پزشکی هستید که خیلی خوب مشکلات بیماران را متوجه میشوید وراهنماییهای مناسب وکاملی میکنید از شما تشکر میکنم.من مشکلی دارم که تا به حال به هر پزشکی مراجعه کردم تشخیص داده نشده خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید. از دوران نوجوانی حدود 14 ساله که بودم سالی یک مرتبه در قسمت راست شکم درد شدیدی به سراغم میامد که این درد به پشتم هم کشیده میشد وبا خوردن هر چیزی حتی اب درد شدیدتر میشد و با بالا رفتن سنم این درد به سالی دو بار رسید والان که 28 ساله هستم به ماهی یک بار رسیده و بیشتر مواقع درد حدود یک هفته قبل از پریود اتفاق میافتد با هیچ مسکنی خوب نمیشود و فقط باید شبها به پشت دراز بکشم تا صبح درد بر طرف شود چند سال پیش سونو گرافی از کبد و ازمایش معده انجام دادم که چیزی نبود خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید .ممنون

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

دردهای مزمن در پایین شکم علل زیادی دارد که می تواند منشا دستگاه تناسلی مثل آندومتریوز و ضایعات تخمدان و لوله های رحمی یا دستگاه گوارش مثل آپاندیسیت مزمن یابیماریهای جدار شکم مثل فتق های جدار شکم ولگن یامنشا عصبی داشته باشد.باتوجه به کاهش فاصله دردها بهتر است بررسی های بیشتر انجام شود که شامل معاینه مکرر، تکرار سونوگرافی وبررسی های دیگر می شود. دقیقا نگفتید طرف بالای شکم هست یا پائین شکم چون
    مسئله فرق می کند. بیماری کرون - کیست تخمدان - درد مرتبط با قاعدگی - آندومتریوز - درد های کلیوی از جمله علل
    شایع درد های پائین شکم که متناسب با وضعیت و شکایت شما هست. منظور اینکه باید حتما یک به یک آنها بررسی شوند. بهتر اول به یک پزشک داخلی با تجربه و با سوادی مراجعه کنید تا هر چه زودتر تشخیص بگذارند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0